pixel
 
ІНТЕРАКТИВНІ РІШЕННЯ ДЛЯ НАВЧАННЯ
Ми пропонуємо найсучасніше комплексне
мультимедійне рішення для вашого класу. Проводьте
уроки яскраво, сучасно, інтерактивно!
ІНТЕРАКТИВНІ РІШЕННЯ ДЛЯ НАВЧАННЯ
Ми пропонуємо найсучасніше комплексне
мультимедійне рішення для вашого класу. Проводьте уроки яскраво, сучасно, інтерактивно!
Монтаж на 10хв
ScreenShare Pro - бездротове під'єднання
MozaBook - інтерактивні підручники та презентації
Навчання та сертифікація викладачів
Велика діагональ - 65''
2 роки гарантії
Антивандальний
Вбудований PC Intel i5/i7 8-мого покоління
Підтримка викладачів
Мобільний - переміщай та використовуй де потрібно
20 дотиків
Український Інтерфейс
Prozorro, фінансовий лізинг
Windows 10 & Android 8
AMS - моніторинг використання
Note - інтерактивна дошка
Інтерактивні панелі
Керування дотиком - це природнє бажання.
Ми звикли взаємодіяти з предметами доторкаючись до них, тому планшети та смартфони так швидко увійшли в наше життя. Чому ми ще досі користуємося телевізорами або проекторами?
дізнатись більше
Програмне забезпечення
Обладнання без якісного програмного забезпечення не може бути використано на повну потужність. Особливо це важливо в освітній сфері. Важливо мати інструметни, які можна використовувати на кожному занятті та забезпечити 100% утилізацію обладнання.
дізнатись більше
Впровадження та підтримка
Навчання та практика дуже важливі для того щоб будь-які впровадження були ефективні. Для максимально ефективного старту ми розробили вебінар на 40 годин, який можна пройти в будь-який зручний час та абсолютно безкоштовно.
дізнатись більше
Залученість учнів
Якщо вам потрібен переклад - ви більше не берете із собою словник вагою у 5кг. Так само ж абсурдно виключати технології із освітнього процесу. Тому в EdPro поставили за ціль: залучити учнів. Кожен урок - може бути інтерактивною грою в один дотик.


Вебінари для вчителів
2-х річні діти інтуїтивно користуються програмним забезпеченням від Mozaik, а от вчителі не завжди. Тому ми розробили навчальні вебінари, звичайно ж для освіти та підтримки вчителів. Швидко, ефективно, безкоштовно і викладач молодий.
Контент
Зібрали команду однодумців: перекладачів, вчителів, українські видавництва, освітні платформи. Разом працюємо над створенням, перекладом, адаптацією контенту для українських шкіл. У нас є інтерактивні книжки, навчальні 3D моделі, безліч відео та ігр - все це об'єднано освітньою платформую від Mozaik.
Гігантський комп'ютер
Насправді потужний комп'ютер із гігантським (65 дюймів) екраном - це не про випадковий гігантизм, а про потужну презентаційну техніку. Пам'ятаєте картинку із презентації, того сонячного дня, коли проектор програв битву сонцю і вам довелося руками малювати повітря? Впевнені із інтерактивною панеллю такого не стається.


Мобільність
Панель важка, але є підставка, що легко вирішує цю проблему. Використовуйте панель там де вона найбільш необхідна. "Простій обладнання - недопустимий!" - CEO EdPro Андрій Табачин. Є, доречі, версія підставки з дистанційним керуванням, як мінімум можна насолоджуватись медетативним підніманням та опусканням здобровезного екрану.
Touch
Декілька років тому, були прихильники ідеї, що смартфони - це хайп і тренд, мильна кулька, що лусне, як тільки всі натішаться можливістю безпрецедентно бавитись за допомогою дотику. Проте сьогодні технологію сенсорних екранів використовують навіть холодильники та праски. Інтерактивні панелі EdPro підтримують до 20 дотиків одночасно.
Коли мене питає син, ввечері біля вогню, як прибили ту зорю, шо вона не падає, я зависаю, роздумуючи, як почати. Тепер я знаю, шо в мене має бути на компі, шоб бути завжди готовим. І ше розумію, шо тепер біля нього багато нового сам відкрию, бо якшо чесно та шкільна фізика-хімія троха мимо пройшла:)
Юрко Назарук
Співзасновник Школи Вільних та Небайдужих.
м. Львів
Аааааааааа!!!! Я влюбилась в цю штуку, вона нереальна, фантастична, я б не відходила від неї ні на хвилину - ні в якості вчителя, ні в якості учня.
Лідія Білас
Співзасновник КМДШ. Школа, яка вчить думати.
м. Київ
Про компанію
EdPro - український виробник інтерактивних комплексів для навчання та бізнесу. Ми співпрацюємо з найкращими заводами та виробниками для того щоб запроваджувати в Україні найновіші та найкразщі світові досягнення, адаптуючи їх до нашої навчальної програми та специфіки використання.
Наші партнери
________________
+380 (32) 2492029
info@edpro.com.ua
м.Львів, проспект Шевченка, 5