Цифрові уроки в mozaBook та mozaWeb

Цифрові уроки в mozaBook та mozaWeb

У медіа бібліотеці mozaBook та mozaWeb міститься 237 готових уроків на різні теми, що не обмежуються тільки шкільною програмою. Цифровий урок — окрема сторінка зі структурованою інформацією, стилістичним оформленням, іграми, відео, 3D — інструменти дозволяють збагатити пояснення теми, закріпити й перевірити знання. Постійно розробляються та додаються нові. Частина уроків англійською мовою, зараз наші працівники їх перекладають українською.

Найбільша кількість уроків з біології, фізики, географії, хімії, також поступово наповнюються розділи: історія, мистецтво, математика, технології.

Цифрові уроки підходять для роботи в групах, для саморозвитку учнів або й позакласної роботи, також учитель може використати матеріал безпосередньо на уроках, які збігаються за тематикою.

Цифрові уроки можуть бути доповненням або прикладом для проєктної роботи з дітьми.

Тут розглядають як класичні теми: Хвильові явища звуку, Ким був Ісаак Ньютон? Міфи та факти – Ким був Альберт Ейнштейн?, Як ми бачимо? Людське око, так і досить оригінальні, наприклад, Ви коли-небудь чули жаб'ячий концерт?, Куди летять мухи взимку?, Проєкт Домашній оркестр, Їжа як мистецтво, Клімат сталий чи змінюється?, Куди йдуть стічні води?

Відкрити всі уроки можна у закладці Медіа бібліотека, уроки з конкретного предмета — у підменю з назвою цього предмета.