Поширені запитання про інтерактивну панель компанії Едпро

У вас є запитання? Можливо, ви знайдете відповідь нижче.

 • Куди звертатися у разі технічних несправностей та обслуговування гарантії?

  Всі запитання щодо гарантійного обслуговування можна задавати: 1. Безпосередньо в компанію EdPro за телефоном (032) 249 20 29 або електронною поштою au.orpde%40troppus;2. Нашим партнерам по сервісному обслуговуванню: АСЦ «Пріоритет».

 • Де знайти інструкцію до інтерактивної панелі Едпро?

  1. Посилання на інструкцію користування інтерактивною панеллю компанії Едпро можна знайти на робочому столі приладу;2. Ми завжди додаємо примірник інструкції та гарантію до нашої панелі у друкованому вигляді;3. Також переглянути інструкцію у цифровому форматі можна за цим посиланням.

 • Де знайти інсталяції програмного забезпечення?

  Інсталяції програмного забезпечення до інтерактивних панелей компанії Едпро (Note, Connect, Capture, Bytello Share, освітньої програми mozaBook) та інструкції до них можна завантажити за цим посиланням.

 • Які є моделі панелей передбачені для використання в освіті, чим вони відрізняються та яке програмне забезпечення ви пропонуєте?

  Базова модель для освітніх закладів — це інтерактивна панель компанії Едпро з 65 дюймовим 4K екраном та комп'ютером Intel i5, 8GB RAM, 256 GB SSD. Також ми можемо запропонувати панелі більшого розміру: 86 дюймів з таким самим комп'ютером або замінити його на вашу потребу. Для освітніх закладів ми пропонуємо комплексне рішення за зниженою ціною. Таке рішення містить, окрім панелі та підставки на колесах, також програмне забезпечення Note, Connect, Bytello Share та mozaBook. Ознайомитись з детальною інформацією про комплексне рішення для освіти, а також переглянути актуальні ціни можна на сторінці https://shop.edpro.ua/multymediine-oblandannia/

 • Чи можна придбати програмне забезпечення mozaBook окремо?

  Так, ви можете придбати його окремо і встановити на наявне у вас обладнання. mozaBook має 30-денну безплатну версію, яку можна протестувати перед тим, як купувати. Ціни на програмне забезпечення mozaBook можна знайти на сторінці https://shop.edpro.ua/mozaik-education

 • Скільки потрібно часу, щоб навчитись використовувати mozaBook?

  Необхідно пройти 2-годинний онлайн тренінг для того, щоб опанувати базові принципи роботи. Програма mozaBook — це інструмент, який вчитель використовує, як йому зручно. Для ефективного використання потрібна практика, а для ознайомлення — достатньо 2-х годин.Ми радимо пройти наші освітні курси, що окрім теоретичних знань містять практичну частину та можливість отримати Сертифікат. Реєстрація на безплатне навчання для вчителів з отриманням сертифіката підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

 • Які предмети представлені в mozaBook?

  Основні розділи: Історія, Мистецтво, Географія, Біологія, Фізика, Хімія, Математика, Іноземні мови та початкова школа. Проте, вчитель будь-якого предмета може знайти у програмі теми, які будуть корисні на уроці. Також, для вчителів доступні електронні підручники з загальношкільних предметів, їх можна використовувати як на уроці в класі, так і під час дистанційного навчання.

 • Де можна отримати тематичну інформацію, яка стосується продуктів компанії Едпро?

Відеоінструкції до інтерактивної панелікомпанії Едпро

Розпакування інтерактивної панелі компанії Едпро

Функція бездротового поширення екрана інтерактивної панелі компанії Едпро

Функція "Урок" у інтерактивній панелі компанії Едпро

Функції з меню швидкого доступу інтерактивної панелі компанії Едпро

Функціональні можливості програми Note, що входить до обов'язкового програмного забезпечення інтерактивної панелі компанії Едпро

Приклад використання інтерактивної панелі компанії Едпро в закладі освіти

Розповідаємо, чому важливо стежити за чистотою інтерактивної панелі та як це найкраще робити. Ви дізнаєтеся, чим відрізняється базове та професійне очищення та які матеріали та засоби очистки найкраще обирати? Для ефективної роботи панелі, необхідно стежити за її станом. Прості й дієві методи дозволять користувачеві збільшити термін роботи інтерактивного обладнання у рази. 

Форма зворотного зв'язку

Залиште ваше запитання і ми зателефонуємо вам найближчим часом.

Дякуємо!

Ми сконтактуємось з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.