mozaBook - інтерактивне навчання №1 в Україні

mozaBook урізноманітнює інструментарій шкільних уроків численними ілюстраційними, анімаційними та творчими презентаційними можливостями. Видовищні інтерактивні елементи й вбудовані додатки сприяють розвитку навичок, полегшують проведення дослідів, пробуджують зацікавленість учнів і допомагають в легкому засвоєнні навчального матеріалу. Незамінний інструмент для вашого STEAM проєкту.

200+

підручників та посібників відповідно до програм МОН України та НУШ

1300+

3D презентацій, які містять понад 5000 3D моделей

5300+

відео та ілюстрацій

118+

інструментів

Інтерактивний програмний комплекс mozaBook отримав гриф"cхвалено для використання у навчально-виховному процесі загальноосвітніх навчальних закладах" згідно з чинним законодавством України.

Illustration

Компанія EdPro — єдиний офіційний партнер компанії Mozaik в Україні.

Локалізація

Ми здійснюємо локалізацію та адаптацію усіх програмних продуктів та вмісту Mozaik Education до шкільної програми в Україні.

Навчання

Ми займаємось підтримкою та проводимо навчання для користувачів продуктів Mozaik в Україні. Детальніше.

Вміст

Ми створюємо унікальні посібники та додаємо в систему підручники українських видавців.
Повний перелік.

Український сервер

Ми підтримуємо локальний сервер, який дає нам можливість публікувати унікальний контент тільки для наших клієнтів та забезпечувати високу швидкодію в межах України.

Методичні матеріали НУШ 1-5 класи

Ви отримаєте доступ до методичних рекомендацій для предметів НУШ (1-5 класи), які розроблені відповідно до різних навчальних програм.

Методичні рекомендації 6-11 класи

Ви отримаєте доступ до методичних рекомендацій щодо використання інтерактивного контенту системи з різних предметів.

Підручники та посібники

Програма mozaBook, придбана у нас або у наших партнерів, безкоштовно відкриває доступ до 200+ українських підручників та посібників.

Перед використанням можна пройти навчання

Навчання викладачів забезпечується освітнім курсом з практичними завданнями. За результатами проходження вебінару видається сертифікат. 
Можливості програми mozaBook та mozaWeb у двох словах від співзасновника компанії Mozaik (англійською мовою з субтитрами, натисніть на кнопку СС в правому/нижньому кутку відео)

Рекомендуємо завантажити безплатну 30-ти денну демонстраційну версію та спробувати всі функції програми.

Ми вважаємо, що mozaWeb — це дуже якісний ресурс, на сьогодні нічого кращого ми не бачимо. Крім того, у нас є багато інших ресурсів, але саме у mozaWeb ми знайшли те, чого немає ні у кого. Унікальність та комплексність навчальних матеріалів нас підкорила.

Ольга Білодід

директор ТОВ «Центр освіти «Оптіма»

У мене таке відчуття, що мої колеги з різних куточків України використовують це обладнання навіть не на 100, а на усі 200 % — кожного дня бачу пости у Фейсбуці про цікаві уроки, вони діляться своїми ідеями, і завжди задіяний mozaBook та інтерактивна панель EdPro.

Ольга Доскочинська

співзасновниця ГО "Гільдія вчителів", учитель інформатики СЗШ №62 м.Львів

Мабуть, всіма словами не описати відчуття, які виникають в процесі дослідження інтерактивної панелі. Ще більше емоцій відчуваєш коли розумієш, яким дивом це може бути для дітей. Як вчитель я просто в захваті, адже горизонти роботи на уроках збільшилася і стали об'ємними.

Божена Яворська

викладач Креативної міжнародної дитячої школи (КМДШ)

Бувало, коли вчителі ще досліджували техніку, то діти з задоволенням допомагали. Виходить, що вчитель викладає, і разом із тим учень навчає вчителя. І цей процес захоплює, урок проходить в одну мить. Вчителі з учнями стають партнерами.

Оксана Трущак

заступниця директора школи №66 з питань методичного забезпечення

Було б добре мати панель окремо для фізики, хімії, географії, а також для історії. Така кількість була би мінімально необхідна та задовільна для школи. Не думаю, що це потрібно у кожному класі, але хоча б 6 панелей у школу потрібно. Цікаво, що на це починають звертати увагу вже у початкових класах і поступово впроваджують.

Юрій Сватко

директор НВК "Школа-ліцей "Оріяна" Юрій Сватко

Повністю якось оцінити нашу співпрацю з сучасним технічним забезпеченням спочатку було складно, тому що ми ще були маленькі — підготовка, перші класи. Вже на завершенні навчального року побачили, що почалася спільна робота — вчителі з дітьми почали більше працювати на інтерактивних панелях, робити проєкти.

Олесь Пограничний

операційний директор Школи Вільних та небайдужих

* Ціни вказані з ПДВ та розраховані за курсом 36 грн за 1 USD.** Ціни розраховані за курсом 37.5 грн за 1 Euro.
Кінцева ціна може відрізнятись при відхиленні курсу від розрахункового.

Офіційні партнери

Партнери пройшли навчання та знають особливості ліцензування та використання.
Усе програмне забезпечення Mozaik можна офіційно придбати у нас або у наших партнерів.

Важливо: про переваги локалізованої версії mozaBook
Тільки в офіційній версії ви отримаєте: доступ до підручників та посібників, навчання та підтримку.

Illustration
Illustration
Illustration