Придбати продукти Mozaik Education

Програмне забезпечення mozaBook та персональні ліцензії Mozaik STUDENT можуть придбати школи, вчителі, батьки та учні. Ви можете вибрати версію, яка підходить саме вам — для навчання вдома на комп'ютері або використання у шкільному середовищі на інтерактивній панелі, інтерактивній дошці, проєкторі чи телевізорі.
На цій сторінці ви можете підібрати оптимальну для вас версію.

mozaBook CLASSROOM Plus

Лише цей активаційний код підходить для використання у школі, коли показ вмісту відбуватиметься на великому екрані. Це найкращий варіант забезпечити доступ, на ОДНОМУ пристрої з великим екраном чи комп'ютері з проєктором, необмеженій кількості вчителів та учнів.Вчителі можуть використовувати пристрій як для підготовки, так і для проведення дистанційних уроків чи уроків у комп'ютерному класі наживо.
Понад 1300 3D-презентацій, кілька сотень освітніх відео, картинок, аудіо, пов'язаних з навчальними предметами додатків та ігор, які доступні в режимі онлайн та офлайн. Можливість створення власних інтерактивних презентацій, інтерактивних підручників на основі готових PDF-файлів та багато іншого. 
Перед купівлею обов'язково ознайомтесь з системними вимогами.
Активаційний код mozaBook CLASSROOM Plus відкриває доступ до електронної бібліотеки EdPro.Повний перелік матеріалів в бібліотеці (постійно поповнюється)

Вчителі можуть:● відкривати весь інтерактивний вміст (3D-сцени, навчальні відео, цифрові уроки) без обмежень;● у програмі mozaBook формувати класи, призначати інтерактивне Домашнє завдання та починати Класну роботу;● використовувати пристрій для проведення уроків можуть безліч вчителів почергово. Кожен заходить у програму під своїм обліковим записом;● створювати власні електронні підручники з PDF-файлів (додавати книжки, котрі відсутні у системі);● створювати інтерактивні зошити та презентації та поширювати їх для інших користувачів;● використовувати програму на великих екранах (інтерактивні панелі, комп'ютер з проєктором, будь-який екран діагоналлю понад 30 дюймів);● використовувати інтерактивний вміст цифрових книг в режимі офлайн;● ілюструвати та збагачувати як власні, так і наявні в системі підручники.

Вчителі НЕ можуть:● використовувати портал ua.mozaweb.com у зовнішньому браузері, за межами програми mozaBook;● активувати програму mozaBook в іншій операційній системі ніж Windows;● цим кодом активувати програму на мобільних пристроях.

Illustration

Активаційний код mozaBook Classroom Plus

Mozaik STUDENT Plus

Цей код призначений для одного облікового запису користувача. Учні отримають доступ до всього цифрового вмісту системи, зможуть брати участь у Класній роботі та виконувати домашні завдання на комп'ютерах Windows та мобільних пристроях Android/iOS. Для вчителя, цей активаційний код буде корисним для дистанційного навчання (поширення екрана через системи Zoom, Google Meet чи подібних), чи підготовки власних зошитів та презентацій уроків.
Понад 1300 тривимірних сцен, кілька сотень освітніх відео, картинок, аудіо й пов'язаних з навчальними предметами додатків та ігор, які доступні в режимі онлайн. Спеціальний тип ліцензії Mozaik STUDENT Plus відкриває доступ до всіх матеріалів у будь-якому інтернет-браузері, а також дає можливість студенту чи вчителю використовувати програму mozaBook з усіма можливостями mozaBook SCHOOL-LAB.
Активація є персональною, та прив'язується до облікового запису користувача.Активація не може використовуватись різними користувачами — це порушення умов ліцензійного договору.
Перед купівлею обов'язково ознайомтесь з системними вимогами.
Активаційний код Mozaik STUDENT Plus відкриває доступ до електронної бібліотеки EdPro.Повний перелік матеріалів в бібліотеці (постійно поповнюється)

Вчителі можуть: ● активувати персональний обліковий запис, що дозволить входити у систему почергово:- або у програмі mozaBook;- або на порталі ua.mozaweb.com, в сторонньому браузері; - або у програмах для мобільних пристроїв.● відкривати свої цифрові книги;● відкривати весь інтерактивний вміст (3D-сцени, навчальні відео та цифрові уроки);● використовувати всі інструменти та ігри для тренування навичок;● створювати інтерактивні зошити та презентації у програмі mozaBook;● завантажувати зошити та презентації в хмару ua.mozaweb.com;● використовувати підручники та зошити в офлайн режимі у програмі mozaBook на комп'ютері та мобільних пристроях;● ілюструвати та збагачувати свої книги.

Учні можуть:● активувати персональний обліковий запис, що дозволить входити у систему почергово:- у програмі mozaBook; - на порталі ua.mozaweb.com, в сторонньому браузері; - в програмах для мобільних пристроїв.● відкривати свої цифрові книги;● відкривати весь інтерактивний вміст (3D-сцени, навчальні відео та цифрові уроки);● використовувати всі інструменти та ігри для тренування навичок;● приєднатися до уроків, запущених їхнім учителем, за допомогою функції "Класна робота";● виконувати інтерактивні домашні завдання, надіслані вчителями;● створювати інтерактивні зошити та презентації;● виконувати інтерактивні домашні завдання, надіслані вчителями на сайті mozaWeb, в програмі mozaBook для Windows/Android/iOS під своїм обліковим записом;● відкривати поширені вчителем інтерактивні зошити, створені в mozaBook, та створювати власні.

Вчителі та Учні НЕ можуть:● поділитись з іншими користувачами імпортованими PDF-файлами підручників у програму mozaBook. Вони будуть доступні лише локально;● частина функціонала (формування класу, створення домашнього завдання, старт Класної роботи) доступна тільки при наявності учительського типу облікового запису;● використовувати програму на екранах розміром більш ніж 30 дюймів по діагоналі.

Illustration

Активаційний код Mozaik Student Plus

Офіційні партнери

Партнери пройшли навчання та знають особливості ліцензування та використання.Усе програмне забезпечення Mozaik можна офіційно придбати у нас або у наших партнерів.

Illustration
Illustration
Illustration