Освітні курси компанії EdPro

Навчання розпочнеться у серпні 2024 року

Результати учасників освітніх курсів компанії Едпро


51

Етап освітніх курсів

35 000+

Реєстрацій на курси

9790+

Вже виданих сертифікатів

Переваги онлайн-навчання від EdPro

Ми розробили механіку онлайн-навчання, що дозволяє учителю зручно та комфортно отримати необхідні теоретичні знання і практичні навички.

Перегляд у зручний час

Час перегляду уроків та виконання практичних вправ обирає вчитель.

Комфортне середовище

Найкраще навчатися, де немає відволікаючих факторів: чи вдома, чи у робочому кабінеті.

Різноманітні програми

Ми розробили як загальні, так і спеціалізовані програми, що стануть корисними будь-якому вчителю.

Переваги навчання

Окрім нових знань та навичок учасник безоплатно отримує сертифікат підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Освітні курси компанії EdPro

Обирайте актуальний для вас освітній курс.
Всі курси компанії Едпро та отримання сертифіката є безоплатні.
Спочатку рекомендуємо пройти Модуль №1 "Основи роботи з mozaBook та mozaWeb"

Illustration

Модуль №1 Основи роботи з mozaBook та mozaWeb


Безкоштовний освітній курс для вчителів, ціллю якого є надати базові знання та виробити навички використання програмного комплексу mozaBook та mozaWeb.

Illustration

Модуль №2 Використання програмного комплексу Mozaik в дистанційній освіті

Безкоштовний освітній курс для вчителів, ціллю якого є надати базові знання та виробити навички використання програмного комплексу mozaBook та mozaWeb.

Illustration

Модуль №2 Використання програмного комплексу Mozaik вчителем Фізики

Безкоштовний освітній курс для вчителів, ціллю якого є надати базові знання та виробити навички використання програмного комплексу mozaBook та mozaWeb.

Illustration

Модуль №2 Використання програмного комплексу Mozaik вчителем Біології

Безкоштовний освітній курс для вчителів, ціллю якого є надати базові знання та виробити навички використання програмного комплексу mozaBook та mozaWeb.

Illustration

Модуль №2 Використання програмного комплексу Mozaik вчителем Хімії

Безплатний освітній курс для вчителів, ціллю якого є надати базові знання та виробити навички використання програмного комплексу mozaBook та mozaWeb у дистанційній освіті.

Illustration

Модуль №2 Використання програмного комплексу Mozaik вчителем Географії

Безкоштовний освітній курс для вчителів, ціллю якого є надати базові знання та виробити навички використання програмного комплексу mozaBook та mozaWeb на уроці Фізики.

Illustration

Модуль №2 Використання програмного комплексу Mozaik для НУШ 1-4 класи

Безкоштовний освітній курс для вчителів, ціллю якого є надати базові знання та виробити навички використання програмного комплексу mozaBook та mozaWeb на уроці Біології.

Illustration

Модуль №2 Використання програмного комплексу Mozaik для НУШ 5-6 класи

Безкоштовний освітній курс для вчителів, ціллю якого є надати базові знання та виробити навички використання програмного комплексу mozaBook та mozaWeb на уроці Хімії

Illustration

Модуль №2 Використання програмного комплексу Mozaik вчителем Історії

Безкоштовний освітній курс для вчителів, ціллю якого є надати базові знання та виробити навички використання програмного комплексу mozaBook та mozaWeb на уроці Географії

Illustration

Модуль №2 Використання програмного комплексу Mozaik вчителем Математики

Безкоштовний освітній курс для вчителів, ціллю якого є надати базові знання та виробити навички використання програмного комплексу mozaBook та mozaWeb на уроках Математики

Illustration

Навчальний модуль "Основи 3D-друку"

Спеціалізований навчальний модуль для власників комплексного рішення для 3D-друку Creality, що розповідає про основи 3D-друку та першим етапам використання всіх можливостей цієї технології 

Перелік виданих сертифікатів ТзОВ "Едпро дистрибюшн" починаючи з 01.02.2020 року

Спікери та тренери навчальних курсів

Познайомтеся з нашими тренерами, саме вони будуть читати лекції, задавати домашні завдання і надавати консультації та зворотний зв'язок.

Illustration

Дмитро Галько

Куратор напрямку цифрової трансформації освітніх закладів через впровадження сучасного шкільного приладдя від компанії EdPro та програмного забезпечення mozaBook, тренер освітніх проєктів компанії EdPro, Diamond mozaLearn ICT Expert.

Illustration

Вікторія Косик

Старший викладач кафедри природничо-математичної освіти та технологій Інституту післядипломної освіти Київського університету ім. Бориса Грінченка, директорка Центру освітнього консультування, освітня технологиня. Авторка посібників для вчителів географії з використання програмного засобу mozaBook

Illustration

Микола Пірогов

Представник команди EdPro, автор-упорядник лінійки навчально-методичних посібників з різних предметів шкільної програми, кандидат біологічних наук, доцент, викладач біологічних дисциплін із 11-річним стажем (кафедра ботаніки ЛНУ ім. І. Франка, 2007-2018 роки).

У вас з'явились запитання стосовно навчання?

Перегляньте найпоширеніші запити від учасників та відповіді.

 • Актуальність програм онлайн-курсів для вчителя?

  Програма “Основи роботи з mozaBook та mozaWeb” розроблена на основі сучасної державної освітньої політики та стратегії реформування освітнього процесу, зокрема Закону України “Про освіту”, Концепції Нової української школи, Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників (Постанова КМУ від 21 серпня 2019 р. №800 зі змінами та доповненнями від 27 грудня 2019 р. No 1133), типової програми підвищення кваліфікації з розвитку цифрової компетентності педагогічних працівників закладів освіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти. Усі програми освітніх курсів є актуальні для вчителів освітніх закладів, шкіл з будь-якого предмета.
  Компанія Едпро надає доступ до освітньої платформи для вчителів Mozaik, а безплатні вебінари з сертифікатами для вчителів, та регулярні освітні курси дозволяють отримати практичні навички роботи з цією платформою. Освітні курси стартували у 2018, проводяться впродовж 2023 року, та заплановані на 2024 рік. Всі курси є безплатними та отримання сертифіката, за результатами навчання вчителів, відбувається на безоплатній основі.

 • Вчителям яких предметів підходить ця програма?

  Модуль №1 "Основи роботи з mozaBook та mozaWeb" буде актуальним для учителя з будь-якого предмета, оскільки надає загальні знання та практичні навички роботи з сучасним освітнім програмним забезпеченням. Модулі №2 призначені для вчителів різних предметів, зокрема вчителі, що провадять дистанційну освіту, проводять офлайн уроки з фізики, біології, хімії, географії, історії, математики, або навчають за програмою НУШ в 1-4 класах чи 5-6 класах, зможуть опанувати спеціальні освітні курси саме зі свого предмета чи напрямку. 

 • Які переваги отримує учитель, що завершив програму навчання?

  Знання та практичні навички роботи з програмним комплексом mozaBook, що дозволяє вчителю уникати перешкод з використання сучасних типів навчального вмісту та дозволяє проводити уроки на необхідному рівні з застосуванням цифрових технологій. Окрім цінних практичних навичок, вчителі мають нагоду отримати сертифікати підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2023 та 2024 роках. Безкоштовні сертифікати можна отримати пройшовши відповідний курс, та виконавши домашні завдання.

 • Чи є освітня платформа для вчителів Mozaik актуальною та сучасною?

  Освітня платформа для вчителів Mozaik розробляється та вдосконалюється вже понад 16 років. Активно використовують цю платформу у більш ніж 35+ країнах. Компанія Mozaik уже 6-й рік поспіль займає перші місця з надання можливостей освітньої платформи для вчителів України. Сама освітня платформа надає доступ до сучасного мультимедійного вмісту, що включає: 3D-сцени, відео, спеціалізовані інструменти, віртуальні лабораторії та тренажери навичок. Весь цей вміст може бути легко доданий до електронного підручника чи презентації уроку вчителя, та показаний під час звичайного навчання у школі чи віддаленого навчання в режимі онлайн.

 • Як змінити назву освітнього закладу у системі Mozaik?

  Всі заклади освіти України були додані в систему автоматично та з плином часу можуть не відповідати поточній назві освітнього закладу. Власник облікового запису в освітній системі Mozaik не може самостійно змінити назву освітнього закладу, що вже є в системі. Для такої зміни можна подати запит на зміну назви освітнього закладу. Після подання запиту на зміну назви освітнього закладу, команда компанії Едпро перевіряє подану інформацію та проводить відповідні зміни.

 • Як обрати активаційний код для програми mozaBook та системи Mozaik?

  Переглянути детальну інформацію, переваги кожного типу коду активації можна на сторінці продуктів Mozaik. В залежності від місця та типу використання, можна обрати активаційний код:- mozaBook CLASSROOM Plus - для класної кімнати, великого екрана та необмеженої кількості вчителів, що зможуть працювати з програмою mozaBook на цьому пристрої;- Mozaik STUDENT Plus - індивідуальний активаційний код для облікового запису вчителя чи учня, що надасть змогу використовувати різні пристрої для роботи з системою Mozaik.

 • Чи вчитель може придбати активаційний код освітньої системи Mozaik на сайті?

  Будь який вчитель, що провадить дистанційне навчання, хоче мати безлімітний доступ до всіх матеріалів та можливостей системи чи бути незалежним від пристрою та готуватись до уроку вдома, може купити онлайн активаційний код на сторінці Продуктів Mozaik Edukations

 • Чи можна імпортувати сертифікати компанії Едпро в Єдину Атестаційну Систему (ЄАС)?

  Будь-який вчитель, що пройшов освітній курс компанії Едпро та отримав сертифікат підвищення кваліфікації має змогу, у власному кабінеті Єдиної Атестаційної Системи імпортувати всю інформацію про сертифікат до цієї системи. При введенні номера сертифіката, автоматично буде імпортована інформація про власника сертифіката, кількість академічних годин в сертифікаті, файл сертифіката та посилання на програму навчання.

au.orpde%40noitacude

Електронна пошта для запитань освітніх курсів