Дякуємо за підписку!
Ми надішлемо вам оновлення сайту листом
У реєстрі виданих сертифікатів ТзОВ "Едпро дистрибюшн" власники сертифікатів можуть знайти свій запис.
Безплатні онлайн-курсу для вчителів Фізики, Біології, Хімії, Географії, НУШ 5 класи, НУШ 1-4 класи, Історії та загальний курс Використання програмного комплексу Mozaik в дистанційній освіті. Ціллю цих курсів є надання актуальних знаннь та виробилення навичків використання програмного комплексу mozaBook та mozaWeb з заначених предметів та у дистанційній освіті.
Видрукуйте чи виведіть на екран копію сертифіката з QR кодом
Наведіть камеру мобільного телефона на QR код та перейдіть за запропонованим посиланням
Перегляньте електронну версію сертифіката розміщену за адресою http://c.edpro.ua/....
Освітні курси компанії EdPro
Обирайте актуальний для вас освітній курс.
Спочатку рекомендуємо пройти Модуль №1 "Основи роботи з mozaBook та mozaWeb"
У цьому блоці ми зібрали для вас часті запитання щодо сертифікатів компанії "Едпро дистрибюшн" та порядку їх зарахування для підвищення кваліфікації педагогічних працівників
Чи необхідно підвищувати кваліфікацію, якщо вчитель вичерпав за 2 роки необхідну норму (150 годин). І якщо так, чи можна це зробити на сайті https://edpro.ua?
Так, починаючи з 2020 року, учитель має щорічно підвищувати кваліфікацію, незалежно від кількості набраних раніше годин (п. 14., ч. 3). Після навчання на вебінарі "Робота з mozaBook та mozaWeb на сайті https://edpro.ua/webinars Ви отримаєте сертифікат на 30 годин (щорічна норма).
Чи враховується підвищення кваліфікації на https://edpro.ua/webinars?
Відповідно до п. 24 Порядку, "Результати підвищення кваліфікації у суб’єктів підвищення кваліфікації, що мають ліцензію на підвищення кваліфікації або провадять освітню діяльність за акредитованою освітньою програмою, не потребують окремого визнання чи підтвердження.
Результати підвищення кваліфікації у інших суб’єктів підвищення кваліфікації, до яких відноситься https://edpro.ua/webinars, визнаються рішенням педагогічної (вченої) ради відповідного закладу освіти.
Порядок визнання результатів підвищення кваліфікації педагогічних та/або науково-педагогічних працівників закладів освіти встановлюється педагогічними (вченими) радами відповідних закладів освіти".
Якщо педагогічний працівник, що працює заступником керівника закладу освіти та учителем, підвищує кваліфікацію за напрямом "ІКТ в освітній діяльності" на Освітніх курсах "Основи роботи з mozaBook та mozaWeb", чи зарахують його при атестації двічі: як для викладача, так і для управлінця?
Педагогічний працівник, призначений на посаду заступника директора закладу освіти, в перші два роки має проходити підвищення кваліфікації виключно як управлінець (п. 16, ч. 3).
Якщо він не є вперше призначеним й атестується і як керівник, і як викладач в один рік, то загальний напрям підвищення кваліфікації може бути врахований при атестації його за кожною посадою окремо.
При цьому кількість академічних годин щодо підвищення кваліфікації є загальною (включає напрями підвищення кваліфікації як керівника, так і викладача), тобто щонайменше 150 годин на п’ять років.
Якщо учитель викладає два предмети та атестується з першого, то в нього повинно бути 150 годин саме з цього предмета, чи години підвищення з другого предмета також будуть зараховуватися?
Пунктом 15 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ від 21 серпня 2019 р. № 800, визначено:
"У разі викладання декількох навчальних предметів (дисциплін) педагогічні та науково-педагогічні працівники самостійно обирають послідовність підвищення кваліфікації за певними напрямами у між атестаційний період в межах загального обсягу (тривалості) підвищення кваліфікації, визначеного законодавством".
Тобто педагогічний працівник сам обирає тренінги, курси, семінари з тих дисциплін, які вважає важливими для свого підвищення кваліфікації. Головне, щоб було не менше 30 годин на рік (для закладу загальної середньої освіти) і було узгоджено з директором школи у плані підвищення кваліфікації.
А Вебінар "Робота з mozaBook та mozaWeb" буде корисним з будь-якого предмету.
На календарний чи навчальний рік складається план підвищення кваліфікації?
План підвищення кваліфікації складається на календарний рік. Навчання на сайті https://edpro.ua/webinars також можна включати до такого плану.
Чи потрібно підвищувати кваліфікацію педагогічним працівникам, які у 2018 та 2019 календарних роках навчалися за програмами відповідно до вимог Нової української школи та отримали документи на 30/60/90 годин і чи можна це зробити на вебінарі "Робота з mozaBook та mozaWeb"?
Так.
Підвищення кваліфікації таких працівників:
учителі початкової школи;
керівники;
учителі та керівники пілотних шкіл;
асистенти вчителів з інклюзивним навчанням;
учителі, які викладають іноземні мови в початковій школі;
учителі класів (груп) з мовами національних меншин;
фахівці інклюзивно-ресурсних центрів.
у 2018 та 2019 роках здійснювалось відповідно до Розпорядження КМУ від 15.01.2019 № 17-р; наказів МОН України від 15.01.2019 року № 34; від 15.01.2018 № 36; від 01.04.2019 № 415. Але це не виключає необхідності підвищувати кваліфікацію в наступних роках (щорічно) відповідно до п. 14, ч. 2. Щорічне підвищення кваліфікації – це необхідна умова атестації. Після навчання на вебінарі "Робота з mozaBook та mozaWeb" Ви отримаєте сертифікат на 30 годин.
Якою є процедура підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів дошкільної освіти та чи буде зараховано освітній курс "Основи роботи з mozaBook та mozaWeb"?
Відповідно до п. 16, "Загальний обсяг підвищення кваліфікації педагогічного працівника дошкільного, позашкільного закладу освіти встановлюється його засновником (або уповноваженим ним органом), але не може бути менше ніж 120 годин на п’ять років".
Виходячи з цього, за умови навчання за програмою, яка складатиме 120 годин, педагогічний працівник ЗДО може підвищувати кваліфікацію один раз на п’ять років. Якщо програми навчання розраховані на меншу кількість годин, педагогічний працівник обирає види підвищення кваліфікації (тренінги, семінари, проєкти професійного розвитку, вебінари), щоб загальний обсяг на момент атестації був не меншим 120 годин.
Таким чином після навчання на вебінарі "Робота з mozaBook та mozaWeb" Ви отримаєте сертифікат на 30 годин.
Як розуміти п. 12 Порядку щодо обсягу підвищення кваліфікації на семінарах, тренінгах, вебінарах та ін.?
Відповідно до п. 12 Порядку педагогічний працівник може запланувати підвищення кваліфікації шляхом участі в семінарах, тренінгах тощо. При цьому за такими видами підвищення кваліфікації загальна кількість годин на рік не може бути більшою за 30 академічних годин (без урахування самостійної (позааудиторної) роботи) або 1,5 кредиту ЄКТС (з урахуванням самостійної роботи). Кількість аудиторних годин або кредитів ЄКТС вказується в документі про підвищення кваліфікації.
Для вебінару "Робота з mozaBook та mozaWeb" вона складає 30 академічних годин з урахуванням самостійної роботи.
Який зміст слів "поза межами плану" (п. 34) і чи можна пройти освітній курс "Основи роботи з mozaBook та mozaWeb" позапланово?
Відповідно до п. 8 Порядку "Підвищення кваліфікації педагогічними і науково-педагогічними працівниками здійснюється згідно з планом підвищення кваліфікації закладу освіти на певний рік. Але педагогічні та науково-педагогічні працівники мають право на підвищення кваліфікації поза межами плану підвищення кваліфікації закладу освіти на відповідний рік згідно з цим Порядком.
Чи потрібно вчителям ЗЗСО з 2020 року щорічно проходити очні курси підвищення кваліфікації в інститутах післядипломної освіти, чи достатньо освітнього курсу "Основи роботи з mozaBook та mozaWeb"?
Порядок підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затверджений постановою КМУ від 21 серпня 2019 р. № 800, змінив умови проведення підвищення кваліфікації. Відповідно до пункту 9 Порядку суб’єктом підвищення кваліфікації може бути заклад освіти (його структурний підрозділ), наукова установа, інша юридична чи фізична особа, у тому числі фізична особа - підприємець, що надає освітні послуги з підвищення кваліфікації педагогічним та/або науково-педагогічним працівникам, до яких відноситься і ТзОВ "Едпро Дистрибюшн", ЄДРПОУ 41253974, яке має можливість надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації педагогічних працівників згідно з КВЕД 85.59 в Національному класифікаторі України.
Таким чином інститути післядипломної освіти виступають на рівних з усіма іншими суб’єктами.
Чи можна співпрацювати з ТзОВ "Едпро Дистрибюшн", у плані підвищення кваліфікації педпрацівників ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації (коледж)?
Відповідно до Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ від 21 серпня 2019 р. № 800 ТзОВ "Едпро Дистрибюшн", ЄДРПОУ 41253974, яке має можливість надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації педагогічних працівників згідно з КВЕД 85.59 в Національному класифікаторі України
Як зареєструватись на вебінар "Робота з mozaBook та mozaWeb"?
Зареєструватись на вебінар "Робота з mozaBook та mozaWeb" можна безпосередньо на сторінці https://edpro.ua/webinars. Реєстрація можлива лише в періоди запланованих Вебінарів, що відбуваються з періодичністю раз на два місяці.
Чи відповідають сертифікати та перелік отриманих сертифікатів пункту 13 постанови № 800 від 21 серпня 2019 року "Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників"?
Відповідність сертифікатів та реєстру виданих документів, а також перевірка на автентичність сертифіката розглядається у наступному відео:
Протягом якого терміну потрібно подати до педагогічної (вченої) ради закладу освіти клопотання про визнання результатів підвищення кваліфікації на освітньому курсі "Основи роботи з mozaBook та mozaWeb"?
Згідно п.25 Постанови КМУ від 21 серпня 2019 р. № 800 зі змінами та
доповненнями від 27 грудня 2019 р. № 1133, Педагогічний або
науково-педагогічний працівник ПРОТЯГОМ ОДНОГО МІСЯЦЯ після завершення
підвищення кваліфікації подає до педагогічної (вченої) ради закладу освіти
клопотання про визнання результатів підвищення кваліфікації та документ про
проходження підвищення кваліфікації.