Де можна дізнатися більше про Екзюпері в Мозабук?

Де можна дізнатися більше про Екзюпері в Мозабук?

На сайті ua.mozaweb.com можна відкрити путівник “Мозабук на щодень” за цим посиланням. 29 червня 1900 року народився відомий французький письменник, автор роману «Маленький принц» — Антуан де Сент-Екзюпері.

Для користування посібником необхідна реєстрація на сайті.

Для користування посібником необхідна реєстрація на сайті.

Інструменти “Портретна галерея” і “Машина часу” допоможуть дізнатися більше: хто був його ровесником чи колегою у письменництві.

Кого з українських письменників чи діячів ви помітили у "Машині часу"?

3D “Аварійна посадка в Сахарі (Маленький принц)“ За сюжетом роману, пілот здійснює вимушену посадку в пустелі. А далі розгортається дія роману, який став найвідомішим твором Антуана де Сент-Екзюпері. У 1943 році

3D “Аварійна посадка в Сахарі (Маленький принц)“ За сюжетом роману, пілот здійснює вимушену посадку в пустелі. А далі розгортається дія роману, який став найвідомішим твором Антуана де Сент-Екзюпері. У 1943 році "Маленького принца" опублікували як дитячу книжку. Ілюстрації до книги виконані самим автором.   

Цифровий урок “В чому полягає послання Маленького принца?Це дослідження виняткового роману, який розповідає про любов та справжню дружбу.

Роман зазвичай вважається однією з найзнаковіших дитячих книжок 20-го століття і був адаптований для фільмів, мультсеріалів, коміксів.

Роман зазвичай вважається однією з найзнаковіших дитячих книжок 20-го століття і був адаптований для фільмів, мультсеріалів, коміксів.

"Дорослі" є постійною темою роману. Головному герою вони здаються дивними, а оповідач історії, тобто пілот, теж негативної думки про них. Він використовує свій дитячий малюнок, щоб їх перевірити.

З 1943 року Екзюпері служив військовим льотчиком у французькій армії у Північній Африці.

З 1943 року Екзюпері служив військовим льотчиком у французькій армії у Північній Африці.

Антуан де Сент-Екзюпері є автором молитви, яка протягом минулого століття й зараз допомагає багатьом із нас.

МОЛИТВА

«Господи, я прошу не про диво і не про міражі, а про силу кожного дня. Навчи мене мистецтву маленьких кроків.

Зроби мене спостережливим і спритним, щоб в строкатості буднів вчасно зупинятися на відкриттях і досвіді, які мене схвилювали.

Навчи мене правильно розпоряджатися часом у моєму житті. Подаруй мені тонке чуття, щоб відрізняти першорядне від другорядного.

Я прошу про силу стриманості і міри, щоб я по житті не літав і не ковзав, а розумно планував протягом дня, міг би бачити вершини і горизонти, і хоч іноді знаходив би час для насолоди мистецтвом.

Допоможи мені зрозуміти, що мрії не можуть бути допомогою. Ні мрії про минуле, ні мрії про майбутнє. Допоможи мені бути тут і зараз і сприйняти цю хвилину як найважливішу.

Убережи мене від наївної віри, що все в житті має бути гладко. Подаруй мені чітке усвідомлення того, що складності, поразки, падіння і невдачі є лише природною складовою частини життя, завдяки якій ми ростемо і зріємо.

Нагадуй мені, що серце часто сперечається з розумом.

Пошли мені в потрібний момент когось, у кого вистачить мужності сказати мені правду, але сказати її люблячи!

Я знаю, що багато проблем вирішуються, якщо нічого не робити, так навчи мене терпінню.

Ти знаєш, як сильно ми потребуємо дружби. Дай мені бути гідним цього найпрекраснішого і ніжного Подарунка Долі.

Дай мені багату фантазію, щоб в потрібний момент, в потрібний час, в потрібному місці, мовчки або кажучи, подарувати комусь необхідне тепло.

Зроби мене людиною, яка вміє достукатися до тих, хто зовсім «внизу».

Убережи мене від страху пропустити щось у житті.

Дай мені не те, чого я собі бажаю, а те, що мені дійсно необхідно.

Навчи мене мистецтву маленьких кроків».

Для перегляду Цифрових уроків на сайті ua.mozaweb.com та різних екстра у необмеженій кількості необхідний код активації програми mozaBook Mozaik Student Plus. Цей код призначений для одного облікового запису користувача. Учні отримають доступ до всього цифрового вмісту системи, зможуть брати участь у Класній роботі та виконувати домашні завдання на комп'ютерах Windows та мобільних пристроях Android/iOS. Для вчителя цей активаційний код буде корисним під час дистанційного навчання (поширення екрана через системи Zoom, Google Meet чи подібних) та для підготовки власних зошитів і презентацій уроків.Відеоінструкція щодо активації: https://youtu.be/MqNNG_BEo7M

Онлайн можна придбати коди активації mozaBook та Mozaik одним платежем або у розтермінування.