Долучаємося до ініціативи Міністерства освіти і науки України з відновлення освітнього процесу «Школо, ми разом!»

Долучаємося до ініціативи Міністерства освіти і науки України з відновлення освітнього процесу «Школо, ми разом!»

Наша команда Едпро працює разом із МОН України з метою створення безпечних та комфортних умов для повернення до школи дітям у вересні. Зокрема, тренери на Освітніх курсах компанії Едпро продовжують навчати освітян до кінця літа. 

Вчителі всіх предметів можуть пройти безплатні освітні курси та отримати практичні навички роботи з освітньою системою Mozaik та програмою mozaBook. 

За успішне проходження освітніх курсів всі учасники отримують безплатні сертифікати для підвищення кваліфікації педагогічних працівників від 10 до 20 академічних годин кожен. 

Загалом для вчительської спільноти доступні такі освітні курси:

Модуль №1 Основи роботи з mozaBook та mozaWeb

Модуль №2 містить цілий набір курсів для вчителів певних предметів, зокрема навчання під час дистанційної освіти, на уроках Фізики, Біології, Хімії, Географії, Історії, Математики, НУШ 1-4 класи, НУШ 5-6 класи.

Курси проходять в онлайн режимі, вчителі переглядатимуть відеоуроки, що вже розміщені на сайті компанії та виконуватимуть обов'язкові домашні завдання. Виконання та зарахування всіх домашніх завдань освітнього курсу гарантує отримання практичних навичок та сертифікатів щодо роботи з програмним комплексом mozaBook на своїх уроках.  

Детальніша інформація про освітні курси, форми реєстрації та відеоуроки на сторінці: https://edpro.ua/webinars

Освітні курси триватимуть до 31 серпня включно.

Учителі отримують доступ до електронних підручників українських видавництв. Після успішного проходження навчання також сертифікати про підвищення педагогічної кваліфікації. 

Чому важливо об’єднатися у спільній ініціативі? 

20 червня Міністерство освіти і науки запустило ініціативу з відновлення освітнього процесу «Школо, ми разом!» для того, щоб об’єднатися з партнерами та донорами для поліпшення умов в укриттях закладів освіти, закупівлі спеціальних автобусів, забезпечення учнів і вчителів ґаджетами та друку необхідних підручників.

Чим можна допомогти?

Насамперед необхідна фінансова та матеріальна підтримка обраного напряму (укриття, автобуси, гаджети, підручники).

Також є потреба в експертній допомозі зі створення програм та тренінгів для учнів і вчителів (з надолуження освітніх втрат, дебюрократизації).

Як долучитися?

Представники бізнесу, неприбуткових організацій, благодійних фондів, партнерських і донорських організацій, лідерів думок, які прагнуть підтримати ініціативу з відновлення освітнього процесу можуть долучитися, написавши на електронну адресу: school2gether@mon.gov.ua