EdPro Amperia змінює вивчення фізики у школах!

EdPro Amperia змінює вивчення фізики у школах!

Набір для проведення лабораторних та демонстраційних робіт з курсу електрики та магнетизму в школах EdPro Amperia підсилився електронним посібником, де міститься 107 відеоекспериментів з фізики. З Amperia вивчення фізики у закладах освіти — надпотужне!

Сучасне обладнання дозволяє дітям фокусуватися на практичних дослідах та перевіряти, як реально працюють фізичні закони й формули 🙂 Лише з книгами неможливо отримати такі навички.

Автономність блоку живлення

Проводити лабораторні можна в будь-якому приміщенні. Заряду акумулятора вистачає щонайменше на 4-ри лабораторні роботи, заряджання відбувається через інтерфейс USB протягом однієї години.

Комплексне рішення

Набір забезпечує проведення усіх лабораторних та більшість демонстраційних робіт зі шкільного курсу електрики та магнетизму.

Магнітні контакти

Два типи контактів: магніт-магніт та магніт - крокодил. Забезпечують можливість створення схем з елементів та зовнішніх компонентів.

Упакування 

Складові набору містяться в одній коробці, що дозволяє зберігати цілісність комплекту.

Лабораторний мультиметр

Може працювати у режимах вимірювання струму та напруги постійного чи змінного струму, а також вимірювання опору.

Онлайн-матеріали

Методичний посібник містить 107 описів найрізноманітніших експериментів різної складності, найпростіші можна показувати у початковій школі, а складніші краще виконувати з учнями 11 фізико-математичного класу. 

Не тільки вчителі фізики, а й Вчителі хімії чи інформатики, викладачі предметів “Я досліджую світ” чи “Природознавство” (у найширшому сенсі), а у перспективі й вчителі географії чи біології знайдуть серед наших дослідів цікаві для себе і свого предмета демонстрації.

Набір розробляли та випробували у тісній співпраці з учителями та учнями.

Навчально-методичний посібник “Досліди та демонстрації з набором Amperia” у вільному доступі на сайті ua.mozabook.сom 

Звертайтеся у службу підтримки EdPro - (032)249 2029 / (050)317 2029 / support@edpro.ua - за інформацією та консультаціями.

Звертайтеся у службу підтримки EdPro - (032)249 2029 / (050)317 2029 / support@edpro.ua - за інформацією та консультаціями.