Електронна версія фотолітопису сучасної української державності “Україна: шлях нескорених” — у mozaBook та mozaWeb

Електронна версія фотолітопису сучасної української державності “Україна: шлях нескорених” — у mozaBook та mozaWeb

Документальні фото — свідки подій, які відбувалися у нашій країні протягом останніх десятиліть. Це час, коли після проголошення у 1991 році незалежності України доводилося її відстоювали знову й знову. Й зараз усе ще триває усвідомлення нашої державності та її оборона. Дякуємо Видавничий дім "Ін Юре" та Меморіал Всеукраїнська правозахисна організація Меморіал імені Василя Стуса імені Василя Стуса за надану в автентичному вигляді електронну версію книги для користувачів платформи mozaBook!

Портрети людей, яким можна поглянути в очі, фото вулиць, які переповнені десятками тисяч людей, що діють як одне ціле. Події, процеси, зміни, наслідки… На зміну чорно-білим знимкам приходять яскраві й кольорові. Переглядати електронну книгу можна на великих екранах, на комп’ютері — сучасні діти можуть доторкнутися до історії своїх батьків. Технології дозволяють це зробити з будь-якого куточка світу.
Вкотре найкращі інструменти візуалізації інформації для учителів у школах — mozaBook та mozaWeb — стануть ще й помічниками у патріотичному вихованні молоді.

Публікація книги — це перша ластівка нашої співпраці. За ініціативи Степана Кубіва — голови Всеукраїнської правозахисної організації “Меморіал” імені Василя Стуса, ми продовжимо публікацію важливих книг і будемо надавати унікальну можливість українським учням ознайомлюватися з автентичними матеріалами про встановлення української державності.
Відкрити на сайті mozaweb книгу можна за цим посиланням. Спільноті дуже сподобалася книга, люди радо ділилися інформацією в соцмережах.