Інструмент

Інструмент "Країни" в mozaBook та mozaWeb

Це своєрідна колекція країн усього світу в табличках з переліком даних, який можна сортувати за певною властивістю чи назвою. Країни кожного континенту позначаються певним кольором: Африки — рожевим, Америки — голубим, Австралії Океанії — фіолетовим, Азії —  жовтим. Країни можна фільтрувати за географічним положенням. У режимі пошуку країну варто шукати за її назвою, а в режимі “глобус”, натиснувши відповідно точку на кулі. Земну кулю можна обертати та збільшувати.
Інформаційна сторінка містить дані про населення (щільність й темпи зростання, офіційна мова, релігійний розподіл, етнічна група), економіку (ВВП, ВНП, валюта) та типові зображення, прапор, площа, форма правління обраної країни. 

Інструмент містить чотири види вправ: одна правильна відповідь (вибрати правильну відповідь), вибір зображення, суміщення (сумістити зображення та тексти відповідно до інструкцій), правда-брехня (вказати, твердження є правдивим чи навпаки).
Доступна функція створення власних завдань з встановленням відведеного на відповідь часу. Також можна експортувати поточне завдання в інструмент “Тести”.

Пов'язані інструменти:
Погода та Діаграми