Коли mozaBook — те, що надихає у роботі

Коли mozaBook — те, що надихає у роботі

Історія від Юлії Защик, учительки Нетішинського ліцею N1 про цьогорічний досвід, це більше захоплення програмою Мозабук та одразу підтвердження, адже з грудня 2022 року вона створила 30 власних уроків в mozaBook. Якщо ви бажаєте поділитися своєю історією, надсилайте відповідь у формі з опитуванням

А лист від пані Юлії розбавимо кольоровими фото. Надихаємося тими, хто знаходить натхнення у своїй роботі, хто заряджає інших на креатив і ділиться гарним досвідом.

“У цьому навчальному році в моєму навчальному закладі з’явились інтерактивні панелі, на яких була встановлена програма mozaBook. Від цих нових можливостей я просто в захваті, саме так я завжди мріяла працювати! Одразу сформулювалася нова науково-методична проблема: «Використання програмного комплексу Mozaik при викладанні фізики». З метою реалізації виконання цієї проблеми пройшла курси підвищення освітньої кваліфікації: «Основи роботи з mozaBook та mozaWeb»; «Використання програмного комплексу Mozaik вчителем Фізики»; «Використання програмного комплексу Mozaik в дистанційній освіті». Навчання було досить пізнавальним і корисним, після проходження я почала практично на кожному уроці використовувати програмний комплекс Mozaik.

Від грудня 2022 р. створила 30 власних уроків з вивчення нового матеріалу в програмі mozaBook, де використовувала 3D-сцени, різноманітні відео, анімації, симуляції. Для уроків фізики це дуже важливо, можливості просто суперові!

Програмний комплекс є корисним як для очного навчання, так і для дистанційної освіти (в моєму закладі — змішане навчання), оскільки програма дає можливість демонструвати екран інтерактивної панелі та всі маніпуляції, які на ній проводяться. 

Окрім того, за допомогою програми є можливість записувати навчальні відео для асинхронних уроків та компенсації освітніх втрат. Почала використовувати цю можливість у своїй роботі.

У цей непростий період нашого життя так важливо мати щось, що тебе надихає. Для мене в роботі цим зараз є mozaBook.

Якщо через повітряну тривогу урок відбувається в асинхронному режимі, то записую відеопояснення в програмі Мозабук. Програма чудова! Використовую її майже на кожному уроці.”