Літні пригоди школярів у mozaWeb
Підбірка Цифрових уроків для учнів, хоча й багатьом дорослим буде нагода пригадати свої навички у різних сферах. Що б ви хотіли зараз освоїти з дітьми? Орієнтування на просторі, вміння поводитися з відходами, основи здорового харчування, вміння працювати в команді та приймати рішення різної складності. Ідеї для літнього онлайн-відпочинку з дітьми в закладах освіти або вдома.
Для перегляду Цифрових уроків на сайті ua.mozaweb.com необхідний код активації програми mozaBook Mozaik Student Plus. Цей код призначений для одного облікового запису користувача. Учні отримають доступ до всього цифрового вмісту системи, зможуть брати участь у Класній роботі та виконувати домашні завдання на комп'ютерах Windows та мобільних пристроях Android/iOS. Для вчителя цей активаційний код буде корисним під час дистанційного навчання (поширення екрана через системи Zoom, Google Meet чи подібних) та для підготовки власних зошитів і презентацій уроків. Відеоінструкція щодо активації: https://youtu.be/MqNNG_BEo7M
Урок з 13-ма завданнями для пізнання довкілля: хто живе довкола нас, як готуватися до походу, за чим спостерігати, які творчі завдання після взаємодії з природою допоможуть зрозуміти свої відчуття, як навчитися бути спостережливим та уважним?
Урок для дослідження таких тем, що буде цікаво як дітям, так і дорослим, які зможуть усе це пояснити своїм учням, дітям, підопічним на це літо.
Як нам допомагають сторони світу?
Як виміряти відстань на карті?
Які ще є методи орієнтування?
Люди виробляють усе більше відходів. Змінивши спосіб життя, ми можемо значно зменшити виробництво побутових відходів. Урок допомагає знайти відповіді на запитання як зробити компост та чому необхідно сортувати відходи!
Здорове та правильне харчування, це харчування збагачене вітамінами, клітковиною та мінералами, і є необхідною умовою для правильного розвитку організму. Важливо звертати увагу: що, скільки, де і як ви їсте.
Коли й скільки разів на день потрібно їсти?
Що означає вислів "все в міру"?
Покажіть, що ви можете працювати разом
Проєкт, над яким можна працювати протягом року.
Учні всім класом обговорюють, які завдання змогли б щомісяця виконувати разом. Створюють „зелений календар завдань”, у якому визначають задачі. Влітку, оскільки це вже останній місяць, можна вибрати одне завдання для реалізації цілою групою учасників.