mozaBook CLASSROOM Plus у червні відправили учителю Криворізької гімназії №9

mozaBook CLASSROOM Plus у червні відправили учителю Криворізької гімназії №9

За результатами розіграшу в червні, учителька математики й інформатики Світлана Мірошниченко стала переможцем та отримала mozaBook CLASSROOM Plus. поділилася своїм досвідом знайомства з програмою mozaBook. Дізналися також, що спонукало взяти участь у розіграші кодів активації, який компанія EdPro проводить кожного місяця. Реєстрація на розіграш у липні відкрита на сторінці “Коди активації mozaBook у подарунок 2023” з результатами та іменами попередніх переможців.

Світлано, розкажіть, чому вирішили взяти участь у розіграші? Хтось вас надихнув?

Після проходження курсу Основи роботи з mozaBook та mozaWeb я вирішила більш детально ознайомитися і засвоїти програму mozaBook. Планувала купити один з пакетів для роботи в школі, але коли дізналася, що можна взяти участь у розіграші й виграти Код активації MOZABOOK, вирішила спершу спробувати цей варіант. Пройшла реєстрацію для розіграшу. А через деякий час мені прийшов лист з повідомленням і кодом :)

Як загалом почалося ваше знайомство з програмою mozaBook?

Вперше дізналася про програму mozaBook ще минулого року на Фейсбук-сторінці однієї колеги, але тоді це було поверхове знайомство. У квітні цьогоріч я була учасником цифрового простору для освітян і освітянок «Екосистема цифрових рішень для освіти: сучасні сервіси та інструменти; цифрові вміння (Digital Skills) та компетентності; електронне освітнє середовище закладу освіти; цифрова трансформація уроку», де дізналася більше інформації про цю освітню програму і вирішила пройти Освітні курси EdPro Education. Спочатку пройшла курс "Основи роботи з mozaBook та mozaWeb", а потім ще один курс "Використання програмного комплексу Mozaik в дистанційній освіті".

Як користувалися ресурсами Мозабук чи Мозавеб під час навчання та проведення уроків?

На жаль, не встигла попрацювати на уроках з програмою mozaBook, оскільки ознайомилася з нею в кінці навчального року, але провела останній урок з БЖД перед літніми канікулами створивши Квест-гру  "Що робити, якщо зустріли небезпеку під час літнього відпочинку?" 

На вашу думку, чи достатньо учителю проходження Освітніх курсів від EdPro, щоб освоїти навчальні інструменти?

Як для мене, а я є вчителем інформатики, математики, яка звикла займатися самоосвітою, було достатньо проходження Освітніх курсів від EdPro, щоб освоїти навчальні інструменти. Особливо дякую викладачам, які проводили дані курси, інформація чітка, зрозуміла і дуже корисна, якщо уважно слухати та виконувати все за зразком, то можна за невеликий термін оволодіти навичками користування програмою.    

Що вам найбільше у програмі сподобалося, як саме плануєте використовувати подарунок протягом наступного навчального року?

Сподобалося, що є велика підбірка матеріалів з різних предметів. Дуже зацікавили 3Д-сцени, але, на жаль, з інформатики не так багато інформації. Планую використовувати на уроках геометрії, щоб більш детально показати дітям певні фігури чи перерізи.

Дякую за подарунок!

Лише цей активаційний код підходить для використання у школі, коли показ вмісту відбуватиметься на великому екрані. Це найкращий варіант забезпечити доступ, на ОДНОМУ пристрої з великим екраном чи комп'ютері з проєктором, необмеженій кількості вчителів та учнів.

Вчителі можуть використовувати пристрій як для підготовки, так і для проведення дистанційних уроків чи уроків у комп'ютерному класі наживо.