mozaBook в Україні — історія виходу на ринок

mozaBook в Україні — історія виходу на ринок

Програмне забезпечення Mozaik Education на українському ринку з’явилося у 2017 році. Компанія EdPro як єдиний офіційний партнер Mozaik в Україні здійснила переклад наповнення у співпраці з українськими освітянами. 

Це багатофункційна та зручна платформа для викладачів. У одній програмі урок з будь-якого предмету можна перетворити в захопливу пригоду! Адже тут міститься значний перелік інструментів та контенту: 

  • 1300+ 3D-презентацій, які містять понад 5000 3D-моделей
  • 1300+ відео
  • 5300+ фото та ілюстрацій
  • 118+ інструментів
  • 100+ українських підручників/ посібників

Програмне забезпечення, крім mozaBook, містить портал mozaWeb з переліком вище згаданого інструментарію, яким можна користуватися на комп’ютері, відкриваючи в будь-якому браузері, що дуже зручно для школярів.

Учителі освоюють такі можливості та вчаться вправно ними користуватися під час створення уроків на безплатних вебінарах "Робота з mozaBook та mozaWeb" від тренера ТОВ "Едпро Дистрибюшн", Diamond mozaLearn ICT Expert Дмитра Галька. Щоб отримати сертифікат для підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 30 год., учасник вебінару виконує домашні завдання. 

Наповнення та вміст програми покриває більшість шкільних предметів, перекладено 30-ма мовами, відповідно користувачі на різних континентах мають змогу краще візуалізувати навчальні процеси. В Україні користувачами є різні типи освітніх закладів у всіх регіонах країни, зокрема очні та школи з дистанційною формою навчання. 

Випробувати всі функції програми можна, завантаживши безкоштовну 30-денну демонстраційну версію. Придбати ПЗ mozaBook та підписку на mozaWeb можуть школи, вчителі, батьки й учні, обравши варіант до своїх потреб. Є версії, призначені для навчання вдома або для використання у шкільному середовищі на інтерактивній панелі чи дошці.