На освітньому сайті ua.mozaweb.com можна проходити щоденні квести MOZAIK

На освітньому сайті ua.mozaweb.com можна проходити щоденні квести MOZAIK

Учасники змагання повинні мати акаунт користувача mozaWeb. Працювати можна в одному з обраних режимів: початківець, просунутий, експерт. Це цікаві завдання для загального розвитку, які можна проходити просто для тренувань або ж розраховувати на змагання з іншими відвідувачами навчального порталу.

Щодня можна проходити підібраний комплекс вправ. Після відкриття бланка із завданнями запускається таймер на 60 хвилин — це час на виконання. Після того, як час спливе, учасники не зможуть більше вносити зміни до своїх відповідей. Для завершення роботи над відповідями учасникам треба натиснути на кнопку «Відправити».

Розглянемо кілька зразків завдань для початківців.

Розглянемо кілька завдань для режиму просунутих.

А тепер поглянемо на завдання для режиму експертів.

З правилами щоденних змагань MOZAIK можна ознайомитися на сторінці вже обраного вами режиму проходження завдань.

Для кожної категорії (початківець, просунутий учасник, експерт) оголошуватимуться денні, тижневі та місячні рейтинги. У цих оголошених рейтингах учасники вказуватимуться під обраними ними ніками. Відповідно, якщо заповнювати бланк завдання з акаунтів вчителя чи одного з батьків, набрані бали не зараховуватимуться при підбитті підсумків для рейтингу.

Якщо два учасники матимуть однакове число балів, то перевагу отримає той, хто матиме меншу кількість неправильних відповідей. У разі, якщо й кількість неправильних відповідей буде однаковою, то розглядатимуться додаткові бали. Учасник, що заробив більше додаткових балів за правильні відповіді, займе вище місце. У разі ж однакової кількості й додаткових балів учасники посядуть однакове місце.

Також можна не прив'язуватися до участі в змаганні та рейтингу, а виконувати завдання разом з однокласниками для щоденних розминок.