Навчальні інструменти в mozaBook та mozaWeb

Навчальні інструменти в mozaBook та mozaWeb

У переліку інструментів користувач бачить назву та картинку кожного з них і може переглянути короткий опис. Відкривається будь-який інструмент при кліці на нього. На верхній панелі в інструментах зазвичай є знак питання, який відкриває віконце з описом, як ним користуватися. Інструменти, якими користуєтеся найчастіше, можна позначати зірочкою і додавати у вибране. Також іконку інструмента можна показувати серед іконок на робочому столі.

Загалом у ПЗ Mozaik Education міститься близько 120 інструментів для різних предметів. Найбільше інструментів, які пов’язані з вивченням математики. Також є універсальні інструменти, як тести, що підходять для завдань з будь-якого предмета. Десяток інструментів з музики, біології, хімії та історії. З фізики, географії та для вивчення мов більше десятка інструментів, тож є з чого вибирати. Майже 30 інструментів у рубриці “Загальні”, то ж ними можуть також скористатися учителі різних предметів.

При перегляді інформації про інструмент можна знайти перелік пов’язаних інструментів, які також стануть в пригоді. 
Інструменти програми mozaBook з історії, біології, географії, хімії, фізики представлені у 8-му відеоуроці Вебінару: "Робота з mozaBook та mozaWeb", інструменти з математики та логіки — у 9-му відеоуроці, інструменти з музики та мови — у 10-му відеоуроці, інструменти з візуалізації та тестування — в 11-му відеоуроці, ігрові елементи навчання в програмі mozaBook — у 12-му відеоуроці.