Нові експерименти з EdPro Amperia на сайті

Нові експерименти з EdPro Amperia на сайті

Підбірка з експериментами з фізики, які можна проводити за допомогою набору EdPro Amperia, постійно збільшується. Своїми напрацюваннями наша команда уже поділилася на сайті Edpro. Отож, інформуємо, які описи експериментів додані, аби ви знали, на які відео очікувати. 

  • Основи магнетизму: Виявлення магнітного поля за допомогою геркона, Керування лампою за допомогою геркона
  • Електричне коло: Максимальна корисна потужність, Перетворення енергії світла в електричну енергію 
  • Опір: Залежність сили струму у колі від його опору, Залежність сили струму від напруги у колі для неідеального джерела живлення, Залежність сили струму у колі від його опору для неідеального джерела живлення, Досліджуємо залежність опору термістора від його температури, Температурний коефіцієнт опору термістора
  • Послідовне та паралельне з’єднання провідників: Досліджуємо напругу у колі з послідовно з’єднаними провідниками, Досліджуємо силу струму у колі з послідовно з’єднаними провідниками, Досліджуємо опір у колі з послідовно з’єднаними провідниками, Досліджуємо напругу у колі з паралельно з’єднаними провідниками, Досліджуємо силу струму у колі з паралельно з’єднаними провідниками, Досліджуємо опір у колі з паралельно з’єднаними провідниками

На Ютуб-каналі EdPro у вільному доступі понад 6 десятків відеоекспериментів, які можна виконувати за допомогою набору для проведення лабораторних та демонстраційних робіт з курсу електрики та магнетизму в школах EdPro Amperia.

Підбірка на ютуб-каналі EdPro

Підбірка на ютуб-каналі EdPro

Також у навчальній програмі Мозабук та на освітньому сайті ua.mozaweb.com можна працювати з навчально-методичним посібником “Досліди та демонстрації з набором Amperia”, який містить більше ніж сотню експериментів з фізики. 

Фото із навчально-методичного посібника

Фото із навчально-методичного посібника

Купити набір для фізики Amperia