ОГОЛОШЕННЯ про освітні курси EdPro

ОГОЛОШЕННЯ про освітні курси EdPro

Команда EdPro запрошує на онлайн-навчання протягом літа. Цікаво буде навіть тим вчителям, які у нас проходили навчання. Тренери записали нові відеокурси, які дозволять швидко й результативно як освіжити навички користування програмою, так і здобути високий рівень користувача-віртуоза з нуля. Якщо у вас буде комп’ютер, інтернет і трохи часу на наполегливе навчання, ці курси додадуть вам не тільки вміння застосовувати якісні матеріали з програми, спілкування з тренерами та цікаві завдання та приклади, а й покажуть вам, як зробити класний захопливий урок, від якого і ви будете задоволені, і всі ваші учні. А ваші відгуки допоможуть нам створювати ті матеріали, які є актуальними і корисними сучасному вчителю.          

     Про що ж йдеться? 

 1. Як створювати уроки на базі електронних версій підручника;
 2. як збагачувати інтерактивом зошит-конспект уроку чи книгу; 
 3. як знаходити й застосовувати відео, 3D, цифрові уроки, малюнки якраз для вашого предмета;
 4. як розібратися з налаштуваннями для відправки завдань дітям.

За кожен із курсів учасник отримає Сертифікат про підвищення педагогічної діяльності. Відео у доступі постійно. Домашні завдання для виконання відкриті до кінця серпня. Тобто, обираєте актуальний курс саме для вашого предмета й проходите безоплатно навчання та сертифікацію у зручний час. 

Працювати з цією програмою учитель зможе з будь-якого куточка світу. Учителям іноземних мов варто знати, що наповнення у програмі mozaBook подається десятками різних мов. Але саме Мозабук та Мозавеб допомогли тільки одній школі забезпечити навчання для 100 тисяч наших дітей українською мовою, які були змушені покинути територію країни через війну.

Сторінка з переліком освітніх курсів EdPro Education: https://edpro.ua/webinars

Тренери радять усім педагогам пройти базовий курс "Основи роботи з mozaBook та mozaWeb", а далі відточити майстерність на курсі, що відповідає вашому напряму зараз найбільше:

 1. Використання програмного комплексу Mozaik в дистанційній освіті
 2. Використання програмного комплексу Mozaik вчителем Фізики
 3. Використання програмного комплексу Mozaik вчителем Біології
 4. Використання програмного комплексу Mozaik вчителем Хімії
 5. Використання програмного комплексу Mozaik вчителем Географії
 6. Використання програмного комплексу Mozaik для НУШ 5 класи
 7. Використання програмного комплексу Mozaik для НУШ 1-4 класів

Будемо вдячні за поширення інформації серед учителів колективу вашого закладу освіти. Додаємо pdf-файл, який можна ЗАВАНТАЖИТИ за посиланням, видрукувати та розмістити на дошці оголошень.