Переможець розіграшу кодів активації Мозабук у липні з Полтавщини!

Переможець розіграшу кодів активації Мозабук у липні з Полтавщини!

Учитель Опорного закладу "Карлівський ліцей №4" Карлівської міської ради Наталія Марцишина розповіла, як вирішила взяти участь у розіграші та як користується програмою на заняттях з дітьми.

“Мені подобається навчальна платформа Мозавеб, але я використовувала тільки безплатну версію, на жаль, не могла купити собі повної. Тому, як тільки побачила розіграш коду Мозабук, відразу зареєструвалася. Виграла з другої спроби:)

Вважаю, що те, що робить Едпро, є дуже корисним як для вчителів, так і для дітей.

Знайомство із програмою Мозабук розпочалось випадково років три тому, коли шукала різні цікавинки на свої уроки. З того часу й використовую для навчання. Дітям уроки з Мозабук дуже подобаються. Дуже дякую вашій компанії за чудові продукти). За цим майбутнє!” — зазначила пані Наталія.  

Про досвід роботи протягом повномасштабної війни, учителька розповіла: “Спочатку було дуже страшно від невідомості, але ми вже мали досвід дистанційного навчання. Потім перейшли на змішану форму навчання, усі колеги працюють, бо нашим дітям потрібна якісна освіта.Зі свого досвіду скажу, що дуже важко знайти ресурс, коли твій чоловік на фронті й знаходиться у зоні бойових дій, але потрібно знаходити сили”.

Наступний розіграш кодів активації відбудеться 28 серпня, реєстрація та результати  на сторінці "Коди активації mozaBook у подарунок 2023"