Роботи та інтерактивні панелі: як у дніпровській школі застосовують сучасні технології для навчання

Роботи та інтерактивні панелі: як у дніпровській школі застосовують сучасні технології для навчання

Першоджерело стаття на сайті https://news.obozrevatel.com/ukr/

Текст Марії Шевчук та фото – з цього матеріалу.

Інноваційні технології у навчанні для школярів Дніпра. 11 інтерактивних комплексів, кабінет робототехніки, STEM-лабораторію й не тільки має школа №97, що по вул. Велика Діївська. Щороку заклад оновлює обладнання та класи, й у 2021-му до закладу завдяки департаменту гумполітики міськради у закладі з’явилися 2 сучасні інтерактивні панелі.

"Вони сенсорні, дозволяють забезпечити якісну візуалізацію. За допомогою цих панелей школярі можуть наочно побачити експерименти на уроках, а програмне забезпечення до цих панелей дає змогу застосувати їх у навчальному процесі на уроках хімії, фізики й навіть літератури", – зауважив директор СЗШ № 97 Володимир Гречин.

Директор СЗШ № 97 Володимир Гречин

Директор СЗШ № 97 Володимир Гречин

Завдяки інтерактивним панелям школярі на фізиці можуть більш детально роздивитися різноманітні дослідження на уроці, показала вчителька фізики та астрономії Світлана Бурлаченко: "Вона сенсорна, й я можу збільшити ту чи іншу картинку чи навіть відео. Як вчитель скажу, такий підхід дуже подобається учням, адже все осучаснене".

До того ж школа має STEM-лабораторію (територію наукових досліджень), де учні можуть на практиці вивчати природничі дисципліни. На уроках також використовують конструктори.

"У нас навіть навчаються діти з 3 та 4-х класів. Є гурток робототехніки, вони там вчаться навіть програмувати роботів", – додав директор школи № 97.

Загалом, такі сучасні інтерактивні панелі отримали 34 школи Дніпра. Тренери EdPro провели навчання 60 педагогів щодо використання програмного забезпечення (що є у цих панелях) – mozaBook від компанії EdPro та фізичної лабораторії "Амперія". Як зазначають у департаменті гуманітарної політики, для розвитку єдиного освітнього простору у Дніпрі проводяться майстер-класи, воркшопи, конференції, тренінги тощо.