Тетяна Шеіна: “Дякую за таку необхідну можливість користуватися програмою mozaBook”

Тетяна Шеіна: “Дякую за таку необхідну можливість користуватися програмою mozaBook”

Учителька хімії та біології Парутинського ліцею Тетяна Шеіна перемогла у розіграші кодів активації Мозабук у жовтні. Ділимося враженнями педагога та закликаємо усіх випробувати цього місяця свою удачу. Зареєструватися на розіграш кодів активації у листопаді можна на сторінці “Коди активації mozaBook у подарунок, 2023”.

Почувши про щомісячний розіграш кодів активації навчальної програми Мозабук від компанії EdPro, Тетяна Шеіна кілька разів реєструвалася й у жовтні стала власником подарунка.

Світлина з допису на сторінці EdPro у Фейсбук

Світлина з допису на сторінці EdPro у Фейсбук

“Брала участь, щоб мати можливість користуватися класним контентом, який надає компанія  EdPro. Оскільки проходила минулого року освітні курси про основи роботи з mozaBook, навчання для вчителів НУШ і вчителів хімії та біології, знаю що це корисно і потрібно!

Програмою користуюся вже півтора року. Спочатку було важко, але цікаво, бо з mozaBook починала працювати з НУШ 5 клас. Але труднощі тільки загартовують. Зараз у роботі з mozaBook почуваюся як риба у воді, а від своїх учнів чую тільки захоплення, особливо при використанні 3D сцен, та іншого контенту з програми”, — поділилася Тетяна Шеіна.

Учителька відзначила, що протягом останніх років, найскладніших для усіх зараз, на роботі завдяки mozaBook вдалося реалізувати повноцінне навчання для НУШ у 5 класі, а  також у середній та старшій школі.

Фото учительки Тетяни Шеіної

Фото учительки Тетяни Шеіної

На запитання: де зараз знаходити ресурс, учителька розповідає: “Я беру сили у спілкуванні з друзями, рідними, колегами. Перегляд кінофільмів допомагає. Також мені вдається добре відновлюватися, коли вирощую та доглядаю за квітами.”

Щомісяця на сторінці “Коди активації mozaBook у подарунок, 2023” ми додаємо ім'я переможця розіграшу призів, хто отримав у подарунок код активації mozaBook CLASSROOM Plus. До 25 листопада можна реєструватися, аби отримати код активації. 

Нагадуємо, що код mozaBook CLASSROOM Plus підходить для використання у школі, коли показ вмісту відбуватиметься на великому екрані. Це найкращий варіант забезпечити доступ, на одному пристрої з великим екраном чи комп'ютері з проєктором, необмеженій кількості вчителів та учнів.Вчителі можуть використовувати пристрій як для підготовки, так і для проведення дистанційних уроків чи уроків у комп'ютерному класі наживо.