У новинах повідомляють про освітні пропозиції для вчителів, зокрема й від EdPro

У новинах повідомляють про освітні пропозиції для вчителів, зокрема й від EdPro

Останній місяць літа триває, і освітянам можна здобути ще чимало навичок та умінь. Розповімо, про кого крім наших бджілок-тренерів, які продовжують навчати учителів безоплатно, йшлося у статті.

Освітні платформи-гіганти

Коли мова заходить про українські онлайн-курси, першими на думку спадають лідери ринку – EdEra та Prometheus. Обидві платформи якісні та доволі прості, мають широкий вибір різноманітних курсів, частина з них – у вільному доступі.

Також чимало пізнавального та корисного та ще й у вільному доступі – на платформі дистанційного навчання ВУМ online.

Згадується платформа Wisecow, де матеріали не конкретно для освітян, а кожного культурного українця.

До всезагальних освітніх платформ відносять EduHub або "Освітній хаб міста Києва". Учасники зможуть набути та підтвердити відповідним сертифікатом практичні навички, які допоможуть у реальному житті.

Профільні освітні платформи для вчителів

Є в Україні також і фахові онлайн-платформи. Наприклад, онлайн-курси "На урок". Цінність мережі в тому, що викладають вчителі-колеги, які знають нюанси роботи в школі, не в теорії, а на практиці.

Корисними можуть бути також й спеціалізовані платформи, присвячені окремим шкільним предметам, Наприклад, викладанню англійської мови – проєкт під егідою "Нової української школи".

Освітні курси EdPro Education. На Вебінарах компанії безплатно навчать вчителів працювати з важливими вебінструментами, що дозволять зробити їх навчальний матеріал і сучасним, і унікальним, і зрозумілим дітям.