В EdPro презентували путівник-календар

В EdPro презентували путівник-календар "Mozabook на щодень. Україна"

У цьому календарі інтерактив з навчальної програми Mozabook поєднаний з історіями про українців, які творили у різних сферах, впливали на хід розвитку як нашої країни, так і цілого світу. Кожному з нас важливо знати й розуміти себе, щоб розкривати свої таланти й жити щасливо, пізнати власну цінність і сформувати себе як особистість. Усе це відбувається щодня під впливом багатьох факторів: розповідей батьків, учителів, друзів, подій, які ми проживаємо чи спостерігаємо довкола.

Чому це актуально?

Нам важливо знати людей, які впливали на розвиток української державності, культури, історії, суспільно-політичного, економічного та культурного життя нашої країни у різні періоди її розвитку, тому що за право бути та жити нашій країні на цій землі зараз воює українська армія, волонтерять у кожному місті чи селі, а мільйони українських дітей виїхали за кордон, аби врятувати своє життя.

Знати своє коріння та історію — це не лише запорука успіху, це питання життя українців на власній землі у вільній країні. Це вияв поваги до тих, хто віддає своє життя, захищаючи нас із вами. І це можливість сформувати такі цінності, які будуть міцною опорою для наступних поколінь. Адже пройти найскладніші випробування можна із тими, хто тебе любить та підтримує. А люди, які працювали на благо українців, завжди даватимуть силу, орієнтири й наснагу нам із вами!

З чого починається вивчення власної історії у дитинстві?

З цікавості, хто ж це зробив, винайшов, заснував... І в Україні ми маємо стільки яскравих особистостей у різних сферах! Куди не поглянь, у нас завзяті люди, які залишили після себе попри усі складнощі базу, яка дозволяє нам бути прогресивними, боротися і знаходити рішення для перемоги України!

Посібник буде корисним дітям та батькам, освітянам й учням, бібліотекарям, представникам засобів масової інформації, студентам. Його можна використовувати як під час навчання, так і в позакласній роботі. Така книга безперечно буде добрим натхненням для власних досліджень школярам та усім читачам.

У соцмережах EdPro ділиться інформацією зі сторінок путівника. Підписуйтеся та будьте в курсі усіх цікавинок.

  Посібник можна відкрити в будь-якому браузері на сайті ua.mozaweb.com, для перегляду та відкривання інтерактивного вмісту, необхідно зареєструватися, якщо у вас ще немає облікового запису.