Відеоексперименти з фізики від команди EdPro на сайті Мозавеб

Відеоексперименти з фізики від команди EdPro на сайті Мозавеб

У розділі “Фізика” 58 відео, створених на основі роботи набору EdPro Amperia для візуалізації різних тем з електрики, уже можна переглядати на сайті ua.mozaweb.com, також вони доступні на ютуб-каналі EdPro

Для візуалізації різних тем з електрики на сайті ua.mozaweb.com, також вони доступні на ютуб-каналі EdPro. “Роботу над переліком дослідів з Амперією ми розпочали ще у 2021 році. Нашою метою було створення такого переліку, який максимально продемонструє можливості нашого набору та, наскільки це буде можливо, покриє усі експерименти, демонстрації та лабораторні роботи в шкільному курсі фізики з електрики та магнетизму. За основу для нашої роботи взяли шкільні програми не лише України, але також й інших країн, зокрема США, Великої Британії та Індії. На сьогодні у нас заплановано понад 90 дослідів. З текстами можна ознайомитись на нашому сайті: https://amperia.edpro.ua/experiments. Робота над цим переліком все ще триває, тож з часом він, безумовно, стане ще більшим,” — поділився керівник напрямку розробки навчально-методичних матеріалів для вчителів компанії EdPro Микола Пірогов. На основі дослідів проводять зйомку коротких демонстраційних відео (тривалістю по декілька хвилин), де гарно подано виконання самого експерименту. “Будь-який дослід вчитель може перетворити на лабораторну роботу, яку учні зможуть легко виконати з нашим набором, користуючись текстом досліду та його відеодемонстрацією. Також ці відео дослідів можна використати як ілюстраційний матеріал для уроку на відповідну тему чи як матеріал для самостійного вивчення учнями. Оскільки частина розроблених нами дослідів виходить за межі базового курсу фізики, їх можна використовувати як самостійні STEM-проєкти чи як частини великих міждисциплінарних проєктів”, — пояснив Микола Пірогов.

Також на сайті мозавебу любителі фізики можуть переглядати відео з розділів: Механіка, Термодинаміка, Оптика, Легкі експерименти.