Відгук грудневого переможця розіграшу кодів Мозабук від EdPro

Відгук грудневого переможця розіграшу кодів Мозабук від EdPro

Отримали листа від викладачки ДНЗ "Львівське ВПУ торгівлі та сфери послуг" Зоряни Бучми-Підгайної, якій надіслали код активації 27 грудня після проведеного розіграшу кодів активації mozaBook CLASSROOM Plus

Ділимося з вами історіями освітян, які вірять у дива і працюють з найкращими освітніми інструментами. 

“Христос Народився! Щиро вдячна вам за такі хороші розіграші та можливість користування всіма перевагами програми MozaBook для нашого колективу ще впродовж наступного навчального року.

У нашому навчальному закладі знайомство із програмою MozaBook розпочалося із появою у нас інтерактивної панелі. Тут кожен з наших викладачів знайшов свої переваги, адже, окрім доступності безлічі навчальних матеріалів та підручників, можна підшукати чимало цікавих готових цифрових уроків, а 3D-сцени — це гарантоване бажання учнів відвідувати такі цікаві уроки ще і ще.

Для мене як вчителя іноземної мови завжди проблемою була відсутність достатньої кількості навчальних підручників, адже пріоритетно використовую Оксфордські видання, а вони не всім дітям по кишені. А тут — інтерактивна панель, яка не лише виведе для всіх на екран мій варіант підручника у pdf-файлі, а й дає можливість створити власні презентації уроків або перетворити свій файл на інтерактивний цифровий підручник всього за кілька кліків. Класно, що цифрові книги та презентації можна доповнити зображеннями, малюнками, інтерактивними 3D-сценами, а також власними робочими аркушами та додатковими завданнями.

Дякуємо за постійне вдосконалення такого корисного і цікавого для вчителів та учнів інтерактивного програмного забезпечення як Мозабук.” 

Переглянути результати розіграшів за 2023 рік можна на сторінці "Коди активації mozaBook у подарунок 2023".