Відгук переможця розіграшу кодів у березні зі школи Primus Inter Pares School.

Відгук переможця розіграшу кодів у березні зі школи Primus Inter Pares School.

 У березні провели черговий розіграш коду активації від компанії EdPro. Щоразу це несподіванка — хто і з якої школи отримає чудову нагоду протягом року часу користуватися можливостями Mozaik Education. Учителька інформатики, фізики та математики Юлія Луньова поділилася своїм відгуком у соцмережах.  

"Щиро дякую команді EdPro.ua та Інституту модернізації змісту освіти за цикл вебінарів для вчителів-предметників! Оскільки я викладаю і фізику, і інформатику, і математику, і також почала викладати курс STEM, то взяла участь аж у чотирьох вебінарах. Розіграш підписки на Mozabook був приємним стимулюючим бонусом, і я дуже рада, що щасливий випадок обрав саме мене! Минулого року я взяла участь у конкурсі уроків з на основі Mozabook, і дуже пишаюся призовим місцем! Адже моя перемога дуже багато принесла користі моїй школі Primus Inter Pares School. З дня заснування школи ми почали працювати з програмою Edugames у проєкті «Розумники», і саме вони порекомендували нам звернути увагу на Mozabook. Відтоді я та мої колеги використовуємо Mozabook повсякденно.

Плануючи урок, я кожного разу запитую себе: «А чи нема чогось підходящого за цією темою у Mozabook?», і дуже рідко не знаходжу 3D-сцену, відео або навчальну гру, якою можна розширити, поглибити або ж прикрасити урок і зробити так, аби учні незчулися, як пролетіли 50 хвилин. А цифрові уроки від Mozabook навели мене на ідею створити власний цикл кейс-уроків, присвячених видатним вченим та інженерам, де фізика інтегрується з історією, мистецтвом, астрономією, математикою, хімією, дизайном, а також теорією розв'язання винахідницьких задач. Особливо запам’ятався мені урок про Марію та П’єра Кюрі, який ми з колегою-історикинею Valeriya Lizogub провели під час тривоги в укритті. Тривимірна сцена з лабораторією Кюрі так сподобалася учням, що й на перерві вони продовжували її вивчати та обговорювати.

Ми з колегами у Primus Inter Pares School прагнемо отримати відзнаку «Тут навчають з Mozabook», бо ми навчаємося не лише на курсах і вебінарах від EdPro.ua, але й один в одного, і докладаємо максимум зусиль, аби попри всі перешкоди воєнного часу створювати незабутні уроки для наших учнів. А на відео ще один наш інтегрований урок фізики+географії (відео у Фейсбуці, для перегляду необхідно зайти на Фейсбук). 

Нагадуємо, що компанія EdPro щомісяця проводить розіграш кодів активації mozaBook CLASSROOM Plus. Реєстрація на квітневий розіграш відкрита на сторінці "Коди активації mozaBook у подарунок 2023". Сам розіграш подарунка для учителів відбудеться 25 квітня. Успіху вам!