Відзначаємо День Української Державності з EdPro

Відзначаємо День Української Державності з EdPro

Усі 468 сторінок ФОТОЛІТОПИСУ СУЧАСНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ у вільному доступі зараз, як і весь вміст навчальної програми Мозабук. Ви можете відкрити цю книгу, сучасний літопис, у своєму браузері на сайті ua.mozaweb.com та дізнатися чи освіжити пам’ять про нещодавні події, які свідчать про боротьбу за державність України. І вона все ще триває.  

28 липня 2022 року вперше на державному рівні відзначаємо День Української Державності. У День Хрещення Київської Русі — України. Кілька днів тому Міністерство культури та інформаційної політики України оприлюднило концепцію єдиної візуальної символіки свята. Пропонуємо ознайомитися із книгами про державність України у програмі Мозабук або на сайті Мозавебу.

Дякуємо Видавничий дім "Ін Юре" та Меморіал Всеукраїнська правозахисна організація Меморіал імені Василя Стуса імені Василя Стуса за надану в автентичному вигляді електронну версію книги для користувачів платформи mozaBook!  

У фотолітописі діти з батьками чи вчителями на уроках мають змогу переглянути збірку унікальних фото з різних знакових подій — від проголошення та підписання історичних документів до  урочистої ходи учасників Днів козацької слави з Хортиці через Дніпрогес та відзначення 500-ліття козацтва, акцій протесту та подій на Майдані.

Портрети людей, яким можна поглянути в очі, фото вулиць, які переповнені десятками тисяч людей, що діють як одне ціле. Події, процеси, зміни, наслідки. Переглядати електронну книгу можна на великих екранах, на комп’ютері — сучасні діти можуть доторкнутися до історії своїх батьків. Технології дозволяють це зробити з будь-якого куточка світу.

Варто зазначити, що в EdPro є паперовий літопис. Звісно, для занять найкраще відкривати електронну книгу на великому екрані.

Також за запитом “державність України” на сайті mozaWeb видає майже півтори сотні різних згадок у підручниках та посібниках, які є програмі. 

Зокрема, у програмі містяться методичні рекомендації з інтерактивним наповненням з історії.