Віртуальні музеї у mozaBook

Віртуальні музеї у mozaBook

Програма mozaBook — відкрита платформа, котра дозволяє додавати різні інструменти з мережі Інтернет. Наприклад, якщо ви хочете провести віртуальну екскурсію цікавими музеями світу, ви можете скористатись можливістю віртуальних музеїв. Розгляньмо топ-10 наукових і технологічних музеїв, які можна відвідати онлайн:

1. Національний музей природної історії США. Цей музей фізично розташований у Вашингтоні та є одним із найпопулярніших музеїв на планеті. Віртуально переглянути представлені в цьому музеї експонати можна прямо зі свого дому. Музей також пропонує віртуальний 360° тур, який від входу проводить глядача через всі зали з експонованими тваринами. Значною перевагою подібних віртуальних турів є те, що ви можете переглядати вже завершені виставки, котрі недоступні для огляду фізично.

2. Дослідний центр Ленглі NASA. Цей центр знаходиться у Вірджинії, саме тут розташований дослідницький центр Ленглі. У віртуальних турах центру можна побачити найважливіші технологічні винаходи, що були в історії людства.

3. Національний музей військово-повітряних сил США. Тут зібрана велика колекція бойових літаків і зброї, ви можете побачити літаки президентів США, а також безліч списаної авіаційної техніки Другої світової війни чи війни у В'єтнамі.

4. Оксфордський музей історії науки при Оксфордському університеті. Цей музей пропонує видовищні тури з предметів, які належать до найбільших відкриттів в історії науки. Також цей музей відрізняє висока якість підготовки матеріалу.

5. Музей Галілея. Музей розташований в італійській Флоренції та володіє однією з найважливіших колекцій наукових інструментів у світі. Тут можна переглянути історичні експонати та оцінити мудрість предків одразу на своєму екрані.

6. Національний музей комп'ютеризації в Блетчлі парку. Цей музей буде цікаво відвідати любителям історії створення комп'ютерів. Він зберігає найбільшу у світі колекцію наявних комп'ютерів і саме тут можна поринути в історію розвитку комп'ютерної техніки.

7. Музей науки в Бостоні. Цей музей славиться своїми цифровими виставками, відеороликами та аудіогідами, звичайно що тут є також віртуальні тури.

8. Музей природної історії в Лондоні. Цей музей буде цікавий для любителів природознавства, а їхні дивовижні віртуальні тури були розроблені в кооперації з компанією google.

9. Музей природних наук в Бельгії. Якщо ви шукаєте експонати динозаврів та інші артефакти, цей музей саме для вас. Тури музею природознавства в Лондоні створених за участю академія цифрової культури google.

10. Німецький океанографічний музей. Цей музей знаходиться в місті Штральзунд і представлені в ньому морські та графічні виставки.

Усі віртуальні тури, відео та зображення з цих музеїв можете легко вставити в програму mozaBook. Це дозволить урізноманітнити уроки та показати певні речі, що є унікальними в усьому світі. Як саме скористатись цікавим змістом з мережі Інтернет та додати його на сторінку свого зошита, ви можете побачити у пункті Розширені можливості вставки об'єктів відеоуроку №5 безкоштовного вебінару “Робота з mozaBook та mozaWeb” від компанії Едпро.