Яке призначення та можливості набору EdPro AMPERIA?

Яке призначення та можливості набору EdPro AMPERIA?

Чому для вивчення фізики в школах проведення лабораторних робіт є надважливим елементом навчального процесу? Бо без практичного досвіду засвоїти теоретичні знання нереально. Набір Амперія дозволяє виконати 100% лабораторних робіт шкільної програми з курсу електрики та магнетизму.

Набір для проведення лабораторних та демонстраційних робіт з курсу електрики та магнетизму в школах

Також у застосуванні разом з документ-камерою та інтерактивною панеллю такий набір дозволяє провести 75% фронтальних демонстрацій, передбачених програмою. У блоці живлення та мультиметрі набору Amperia міститься вбудований WiFi-логер даних, який дозволяє аналізувати та демонструвати на екрані велику кількість даних. Для проведення демонстраційних робіт рекомендують купувати 2 набори.
Такі досліди — побудова вольт-амперних характеристик, частотних характеристик, досліджень поведінки світлодіода, стабілітрона, діода та інших елементів системи — можна проводити й на лабораторних заняттях.

Основні елементи набору AMPERIA:

Лабораторний блок живлення
Індикація режиму роботи приладу здійснюється за допомогою контрастного OLED-дисплея. Постійна (0-5 В) та змінна (0-3 В) напруга. Має захист від перевантаження та короткого замикання. Доступ до значення напруги та струму, які він генерує, надає за допомогою Wi-Fi.

Лабораторний мультиметр
Працює у різних режимах: вимірювання струму та напруги постійного чи змінного струму, а також вимірювання опору.
Індикація режиму роботи приладу здійснюється за допомогою контрастного OLED-дисплея. Доступ до виміряних значень надає за допомогою Wi-Fi.

28 блоків
Вимикач, лампочки, резистори, конденсатори, котушки індуктивності, транзистори, трансформатори, двигун, діод, світлодіод, фоторезистор, стабілітрон, термістор виконані у формі кубиків. Вони закріплюються на зручній основі. З'єднуються елементи за допомогою магнітних контактів.

Магнітні контакти
Типи контактів: магніт-магніт та магніт-крокодил. Забезпечують можливість створення схем з елементів та зовнішніх компонентів.

Методичні вказівки та інструкція
У комплект входить методичка з описом додаткових практикумів та цікавих дослідів. Матеріал подано зручно та зрозуміло як для учителів, так і для учнів.

Упаковка
Усі компоненти набору складаються в одну коробку, яка забезпечує цілісність комплекту та зручність проведення дослідів.

Якщо узагальнити переваги набору, то можна назвати три основних:

Автономність блоку живлення

Блок живлення в наборі з фізики EdPro Amperia працює автономно

Amperia не вимагає зовнішніх дротових джерел живлення. У комплект входить блок живлення, який працює від вбудованого акумулятора. Це дозволяє проводити лабораторні в будь-якому приміщенні, заощаджує на дороговартісному ремонті та гарантує безпеку. Заряду акумулятора вистачає щонайменше на 4-ри лабораторні роботи, заряджання відбувається через інтерфейс USB протягом однієї години.

Наочність елементів та комплексність

Однією з переваг є наочність елементів та комплексність усього набору

Конструкція блоків та контактів інтуїтивно зрозуміла дітям. Всі елементи та з'єднання розташовані ззовні блоків, що наочно демонструє учням роботу всіх компонентів та нічого не приховує. Також усі складові компактно розміщуються в одній коробці.

Магнітне з'єднання

Контакти з магнітним з'єднанням зручніші для роботи на лабораторних

Запатентоване магнітне з'єднання елементів забезпечує швидке збирання схем на занятті. Чим швидше збирається схема, тим більше завдань можна виконати та якісніше проаналізувати результати.

Ознайомитися з переліком лабораторних можна тут, а переглянути відео експериментів — на ютуб-каналі EdPro.