#EdProрекомендує
Інтерактивна панель чи термальний сканер EdPro?
Про що найчастіше запитують наші користувачі
Загляньмо у вир запитань, які отримує наш відділ турботи про клієнтів та служба підтримки. Ні період карантину, ні відпустки, ні літня спека не вплинули на те, що ви телефонуєте, пишете і хочете дізнатися більше про наші новинки та вже добре знані в Україні освітні рішення EdPro. Підбірка топових запитань та відповіді на них можуть стати у пригоді багатьом освітянам сьогодні.
Про  Інтерактивну панель EdPro
— Мультиборди продаєте? А інтерактивна дошка — те саме, що панель?
Функціонал інтерактивних панелей у рази більший, ніж дошок. Зокрема, в інтерактивної панелі значно вища опірність до пошкоджень чи виведення з ладу: її неможливо розкалібрувати, розбити.
Це один прилад, який замінює інтерактивну дошку, проєктор, комп'ютер та колонки разом узяті. А чим менше приладів, тим менша ймовірність їх розсинхронізації.
Використання інтерактивної панелі не вимагає ремонтних робіт, як прокладання кабелів, кріплення на стіну, затемнення приміщення.
Інтерактивну панель можна швидко перенести чи перевезти в інше приміщення або змінити розташування приладу в класі.
В інтерактивних панелях роздільна здатність: 3840x2160. Чим більша роздільна здатність, тим чіткіше зображення; від чіткої картинки менше стомлюються очі. 


— Чи підходить інтерактивна панель для молодшої школи?
Звичайно, у школах в першу чергу інтерактивними панелями забезпечують класи, де викладають природничі дисципліни. Також програмне забезпечення mozaBook дозволяє використання інтерактивних панелей у молодшій школі вводити з максимальною користю для учнів, які можуть проходити інтерактивні ігри з математики, музики та інших предметів.

— Чи можна кілька комерційних пропозицій з різними варіантами комплектацій інтерактивних панелей?
Так, пишіть нам на скриньку: info@edpro.ua і ми надішлемо вам детальну інформацію.
Про навчальну програму mozaBook та mozaWeb
— А там матеріал для всіх предметів?
Інтерактивний програмний комплекс mozaBook отримав гриф "cхвалено для використання у навчально-виховному процесі загальноосвітніх навчальних закладах" згідно з чинним законодавством України. Тут є матеріали для більшості шкільних дисциплін, які представлені у різному співвідношенні. Для одних предметів є більше саме навчальних матеріалів, для інших — навчальних інструментів.

— Які українські підручники та книжки є в програмі?
У цьому переліку більше сотні найменувань. Ми поповнюємо його як інтерактивними, електронними підручниками, так і власними розробками — навчально-методичними посібниками для учителів з різних предметів.

— Які пакети брати для забезпечення дистанційного навчання у школі?
Школи та відділи освіти забезпечують учителів ліцензіями на програму mozaBook, а для учнів беруть ліцензію на mozaWeb. Якщо замовляє школа для 20+ учнів, діє знижка 60%.
Зокрема, цього літа є чимало звернень від батьків учнів, які користувалися програмами під час карантину і хочуть, щоб ця програма була з вересня у їхній школі.

— Як робити уроки в mozaBook для очного та дистанційного навчання?
Про це краще за нашого тренера на Вебінарі: "Робота з mozaBook та mozaWeb" вам не розповість ніхто. Лекції у відкритому доступі. З 1-го до 31-го серпня можна пройти навчання, отримати сертифікат і у вересні впевнено користуватися новими інструментами.
Про Термальний сканер EdPro
— Які ще, крім вимірювання температури, передбачені функції у термальному сканері, що корисні для школи?
Пристрій вміє швидко розпізнавати обличчя та пропускати тільки тих людей, які є в базі та мають нормальну температуру. Його можна використовувати разом з системою електронних дверей. Якщо пристрій під’єднають до мережі, то доступні такі можливості:
  • централізоване керуванням базою людей,
  • налаштування сповіщень в месенджери,
  • створення звітів присутності та входу / виходу з закладу.

— Яка вартість і як відбувається доставка?
Вартість самого сканера 32 400 грн, на сайті: https://termal.edpro.ua/ оновлюється асортимент підставок. Доставка по Україні відбувається Новою Поштою нашим коштом, по Львову доставляємо самостійно. Також тестуємо, як сканер працює з пропускною системою користувача і налаштовуємо роботу.
Про EdPro Amperia: набір для проведення лабораторних та демонстраційних робіт з курсу електрики та магнетизму в школах
— Чи є в наявності набір для лабораторних з фізики та скільки чекати на замовлення?
Набори EdPro Amperia є у наявності, то ж чекати не доведеться. За договором у нас поставка товару здійснюється протягом 5 робочих днів. Але зазвичай, ми доставляємо раніше. Замовлення можна зробити тут: https://amperia.edpro.ua/

— Скільки учнів можуть працювати з одним набором EdPro Amperia?
Набір EdPro Amperia призначений для роботи групи з 4-х учнів. Демонстраційні роботи можна проводити для цілого класу за допомогою одного набору.
Про  Snapmaker 3D-принтер 3-в-1
— Для якої школи підходить 3D-принтер Snapmaker 3-в-1? 
Таке обладнання: https://snapmaker.com.ua необхідне в шкільних STEM-лабораторіях для заохочення дітей досліджувати прикладні науки, розвивати інженерні компетенції.

— Коли в Україні буде модель Snapmaker 2.0? 
Виробник не дає можливості замовляти дистриб'юторам цю модель, поки не виконав всі зобов'язання за власними попередніми замовленнями. Також ще не відомі ціни для дистриб'юторів, про них дізнаємося орієнтовно у вересні, а перші поставки будуть в листопаді-грудні. Як тільки будуть відомі ціни, то можна буде робити передоплату.
Маєте запитання чи ідеї? Надсилайте листи на електронну скриньку: info@edpro.ua,  телефонуйте +38(032)2492029 або заходьте в гості! Завжди раді спілкуванню з вами!
ПІДПИСУЙСЯ НА НОВИНИ