НАШІ ПРОДУКТИ

Книжка "Який Такий" — готові уроки толерантності

Про нову книжку в mozaWeb та mozaBook
Книжку "Який Такий" створювали люди, які люблять життя. Наш світ, разом з кожним із нас, — складний, різноманітний, яскравий та мінливий. І це так класно, друзі! Погляньте самі та покажіть своїм дітям, учням!
Ловіть у вільному доступі PDF версію книжки та безкоштовний доступ в системі mozaWeb (для доступу потрібно зареєструватися)!
Її можна переглядати на великому екрані інтерактивної панелі, свого комп'ютера чи смартфона і насолоджуватися смачними малюнками, правдивими словами та ситуаціями, з якими стикалися ми, як були малими, а тепер наші власні чи діти друзів, а то й зовсім незнайомих нам людей, десь в іншому куточку України.
Більше про книжку розкажуть ті, хто її створював чи сприяв її появі.
Ілюстрації намалювала Надія Кушнір, надихала та допомагала з текстом — Юлія Аронова. ГО ''МЕЙКЕРСПЕЙС ЛЬВІВ'' та безпосередньо Анна Косарєва сприяла створенню та виходу книги. Команда EdPro з радістю долучилася до збагачення книги та забезпечила до неї доступ широкому колу читачів!
Аня Косарєва
Administrative & Ambassador of Happiness у MakerSpace Lviv
Для кого?
Ця книжка для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Та для їх викладачів. Вона яскраво та зрозуміло пояснює дітям ідеї інклюзїї та толерантності.

Навіщо?
Наш світ прекрасний своїм розмаїттям. Проте іноді, через нав'язані стереотипи, через власні страхи чи ще з якихось причин, ми можемо це не побачити. Книжка допомагає дитині навчитися шукати спільні риси та зацікавлення в однолітках. Зрозуміти, що для того, щоб будувати дружні відносити, неважливо який або яка ти, важливо лише бажання дружити.

Ця книжка — то готовий урок толерантності, який можна провести у будь-якій школі.

Чому?
Тема інклюзіі та толерантності — важлива. І найкраще починати говорити про неї з дітьми якомога раніше. Доки в них не поселилися дорослі упередження. А ще інклюзія — то не лише про пандуси, шрифт Брайля чи спеціальні навчальні програми. То про вміння будувати дружні відносини, засновані на взаємоповазі. Тому я дуже хотіла, за допомогою цієї книжки, показати дітям, що кожен з нас у чомусь унікальний, і це — добре. І якщо уважно придивитися до будь-якої людини, можна побачити її або його привабливі сторони та знайти собі друга.
~
Надія Кушнір, блог EdPro
Надія Кушнір
Ілюстратор дитячих книжок, дизайнер
Я робила цю книжку для себе. Мені дуже важливо, щоб моя дитина росла в свідомому адекватному середовищі. Думаю, що наразі, теми інклюзії, сексуальної освіти, хоч і обговорюються, але трактуються досить обмежено і однобоко. Впевнена, що якщо говорити з дітьми про всі ці речі з дитинства і дискутувати, то навколо нас все стане хоч трошечки краще.
~
Юля Аронова, блог EdPro
Юля Аронова
Співавтор текстів
Для кого?
Ця електронна книга для дітей і для дорослих. Бо вона про універсальні та базові речі – про цінність кожної людини.

Навіщо?
Щоб розширити межі «норми». Норма – це взагалі дуже відносне поняття, і нове покоління, на відміну від нас, має можливість дивитися на світ ширше, без стереотипів і шор.

Чому?
Наше суспільство стає все різноманітнішим. Ми все частіше бачимо людей з інвалідністю на вулицях і різних закладах. Школи – не виняток. І у дорослих, і у дітей тим більше, виникає маса запитань щодо такої суспільної трансформації. А відповідей – катма, бо досвіду таких розмов і пояснень немає, якісної україномовної літератури й медіапродукції дуже-дуже мало. Бо ми ж тільки починаємо цей шлях. Ось тому книги такого плану необхідні, бо вони правильно пояснюють і інформують: інакшість – це не вада, не дефект, це те, що відрізняє, і те, що нерідко може викликати захоплення.
В нашій електронній книжці "Який Такий" всі тексти озвучені, є тестові завдання та пазл. Ну а про малюнки — це ви навіть з картинок бачите — дуже душевно вийшло.
Якщо є бажання користуватися посібником у програмі mozaBook, а раніше не було можливістю нею скористатися, можна завантажити 30-денну безкоштовну версію програми, переглянути на сторінці Вебінару, як у ній працювати. Ми регулярно проводимо Вебінари: "Робота з mozaBook та mozaWeb", де можна отримати Сертифікат на підвищення педагогічної кваліфікації на 30 год.
та підпишись
на новини
натисни