Підбірка українських навчальних матеріалів від команди Едпро 

Цифрові уроки, посібники для наймолодших, 3D, які створила команда EdPro.

У одній публікації зібрані матеріали, які протягом кількох років створювала команда Едпро. Переглядайте та користуйтеся. Понад 70 навчально-методичних посібників від Едпро — у вільному доступі. 

“Софія Київська” — цифровий урок, який допоможе дізнатися більше про історію Софійського собору у різні періоди історії. Завдання та проєктна робота."Українське військо у період Київської Русі" — цифровий урок про військове мистецтво Пізнього Середньовіччя та епохи Відродження на теренах сучасної України.

“Українське військо часів королівства Руського” — цифровий урок про слов'янські війська з часів заснування Києва та військо короля Данила Галицького.“Українське військо: Козацтво” — цифровий урок про виникнення козацтва та утворення Української козацької держави.

“Українське військо: ХІХ і початок ХХ століття” — цифровий урок історію українського війська протягом століття після знищення Січі до спроб створити національну армію України на початку XX cт.“Українське військо у радянський час” — цифровий урок про історію боротьби українського війська протягом першої половини ХХ століття за українську державність.

3D-сцена "Софійський собор (Київ, 11–19 ст.)" про розкішний соборний комплекс, який знаходиться в столиці України, був заснований понад 1000 років тому. 3D-сцена "Український козак (17 століття)". Козацтво на початку 17 ст. виділяється в окремий суспільний стан в Україні. Козаки стають значною військово-політичною силою на геополітичній карті Європи, центром національно-визвольного руху, ядром у формуванні української державності.

Посібники для молодшої школи: "Музична Абетка", "Який такий", "Уроки критичного мислення". Для тих, хто починає вивчати абетку, для діток, з якими варто обговорити якості людей та наші різні якості, здатність людей мислити й розбиратися в інформації. 

Посібники для молодшої, середньої й старшої школи — це путівники програмою та календарі пам’ятних дат "Mozabook на щодень. Україна" та "Mozabook на щодень".

Посібники "Досліди та демонстрації з набором Аmperia" та "Фотолітопис української державності" підійдуть для відповідних уроків з фізики та історії. Посібник з дослідами містить 107 описів найрізноманітніших експериментів різної складності, найпростіші можна показувати у початковій школі, а складніші краще виконувати з учнями 11 фізико-математичного класу.

У одній публікації зібрані матеріали, які протягом кількох років створювала команда Едпро. Переглядайте та користуйтеся. Навчально-методичні посібники — у вільному доступі. 70 Навчально-методичних посібників для 1-6 класів та 6-11 класів.  

Мозабук, українські підручники, Едпро

Програма mozaBook, придбана у нас або у наших партнерів, безплатно відкриває доступ до 300+ українських підручників та посібників.

Користуйтеся на заняттях з дітками, на зустрічах та позакласних бесідах. Якщо у вас виникатимуть запитання щодо користування програмою чи певними інструментами, звертайтеся у нашу службу підтримки: (032)249 2029 / (050)317 2029 / au.orpde%40troppus