Дякуємо за підписку!
Ми надішлемо вам оновлення сайту листом
ОСВІТЯНСЬКІ КОНКУРСИ
І дякуємо усім учасникам конкурсу за творчий підхід, вибір цікавих тем та створення суперуроків!
Ми чекали цього не менше за вас! Нарешті зібрали бали від 12 наших журі конкурсу та від 4 журі з команди EdPro на другому етапі оцінювання. І знаємо імена тих, хто зайняв призові місця та потрапив у фінал! Але погодьтеся, що усі уроки дуже цікаві, оцінювати їх було ой як непросто, як наголошували самі журі. А ми вважаємо, що кожен урок з 42, які пройшли перший етап оцінювання, був вартий перемоги. Дякуємо Ользі Доскочинській, переможцю #SuperUrok2018, за допомогу в оцінюванні команд!
А тепер про другий етап оцінювання та формулу, за якою ми визначали переможців! У нас було 4 групи журі, які оцінювали по 10/12 відеоуроків за 4-ма критеріями:
1. Відповідність структури уроку його змісту й меті (1-10 балів)
2. Підготовка учнів, зрозуміле розкриття теми уроку та надання власних висновків (1-10 балів)
3. Доцільність використання різних типів інструментів (мінімум 3) з програми mozaBook. (1-10 балів)
4. Командна робота: залучення в проведенні уроку кожного учасника (1-10 балів)
ЖУРІ КОНКУРСУ:
Бали п'ятого критерію — популярність відео на YouTube, лайки під відео (0-5 балів) фіксувалися у день завершення реєстрації — 15 квітня.Опрацювати бали від усіх груп журі, щоб визначити переможців нам допоміг викладач УКУ Олег Фаренюк.
Олег Фаренюк
Фізик-теоретик, викладач УКУ
Як відомо, у різних суддів різні критерії оцінювання, тому порівнювати абсолютні оцінки, виставлені різними людьми, важко. Одні ставитимуть лише 8, 9, 10, інші – між 3 і 7, ще хтось – між 1 і 10. Тому, спочатку їх слід привести до однієї шкали. Для цього, було вирахуване середнє значення оцінок кожного судді та віднято від його оцінок. Однак, тоді вплив судді, який виставляв оцінки в більшому діапазоні буде вищий від того, хто обмежувався меншим їх розкидом. Для компенсації цього ефекту, оцінки було перенормовано на їх середньоквадратичне відхилення. Перенормування здійснювалося для всіх оцінок кожного судді відповідно до кожного із критеріїв.
Кінцева формула така:
Де l – номер судді, N – кількість його оцінок.
Методику розробив Олег Фаренюк, фізик теоретик та викладач УКУ за мотивами дискусій із професором Ростиславом Гринівим.
ВІТАЄМО усіх учасників із завершенням конкурсу! Тішимося за переможців! Усім учням та вчителям бажаємо успіхів, розвитку та чудових досягнень у різних сферах життя!У нашій команді ми й оцінювали усіх на першому етапі, і вболівали за тих, хто кому припав до серця, але наші журі з цілої України та Олег Фаренюк за допомогою чудової суперформули визначили цьогоріч таких класних переможців!Нагородження переможців відбудеться у !FESTrepublic 21-22 червня на Фестивалі освіти у Львові "Вчителі майбутнього". Запрошуємо усіх учасників конкурсу!