Відгуки учасників #SuperUrok2018

На основі анонімного опитування
"Покажіть відео переможців минулорічного конкурсу #SuperUrok," — пишуть нам частенько. Учасникам Всеукраїнського шкільного змагання #SuperUrok2019 найкраще орієнтуватися на спеціально розроблені правила та 10 порад про створення суперуроку. А про наших першопрохідців можемо сказати, що це реально найактивніші вчителі та учні міста Львова. Усі їхні відеоуроки зберігаються на нашому Youtube-каналі. Пригадаємо, хто вийшов у фінал, та щиро дякуємо УСІМ учасникам, — це було неймовірне дійство: вулкан емоцій, спільна творчість та дитяча безпосередність і дослідництво.
У анонімному опитуванні своїми враженнями поділилися 12 учасників-учителів — це одна шоста з усіх, хто надіслав свої роботи на міський конкурс минулого року. Перевагами #SuperUrokу назвали: використання сучасного обладнання та програми, призи для учнів та учителів і можливість зробити власний продукт.
Найскладнішим для учасників виявилося записати відеоурок. Вибір теми та популяризація відео також вимагали зусиль.
З чим зіткнулися учасники? Крім суто навчального моменту — створити власний урок — потрібно було використати найсучасніше обладнання, записати відео і популяризувати на ютубі. Створити власний продукт і просувати його на ринок — досвід, який багато людей здобувають вже у дорослому віці. І, звичайно ж, конкуренція сприяє тому, щоб будь-якою ціною отримати лайки під відео. На жаль, чимало учасників скористалися можливостями "накруток".

Враховуючи ці моменти, цьогоріч показник кількості лайків буде найменш вартісним при оцінюванні відеоуроків. У нас дуже класні журі: люди, які окрім того, що знаються на освіті, бізнесі та технологіях, самі є експериментаторами і засновниками різних проектів.
Для учасників ми підготували корисну інформацію:

  • критерії, за якими, оцінюватимуть їхні уроки,
  • вимоги до структури відеоуроку,
  • правила конкурсу,
  • механіки органічного нарощення популярності відео на ютубі.
За час проведення конкурсу минулого року вся наша команда вчилася і переживала не менше за учасників. Пропонуємо далі рухатися разом: експериментувати, пробувати свої сили і користуватися новими інструментами! Серед відгуків була згадка:" Здивувала велика кількість команд-учасників".
Для себе ми зробили висновки, що цьому сприяла величезна зацікавленість учнів та готовність учителів їх підтримати.
Ті "накрутки лайків" усім наболіли і однозначно не сподобалися. Тому надіємося, що тепер учасники скористаються легальними механіками:) Від себе кожному учаснику бажаємо перемоги і тішимося, що є зацікавлення з різних областей, від міських та сільських шкіл. Сподіваємося у квітні побачити ваші відеоуроки!
Дякуємо за таку кількість позитивних та відвертих відгуків! Докладаємо максимум зусиль, щоб цьогоріч наш конкурс був організований на найкращому рівні! Сподіваємося, що враховуючи ваші побажання, крок за кроком, рік за роком створимо творче, живе і командне середовище в школах по усій Україні.
Сторінка конкурсу
Реєстрація на отримання коду для активації mozaBook, у кого не активована програма.
Реєстрація на конкурс з лінком на готове віде закривається 15-го квітня!
Реєстрація на розіграш бонусних призів для вчителів-учасників конкурсу #SuperUrok2019, розіграш 10-го квітня.
ПІДПИСУЙСЯ НА НОВИНИ