наші продукти

Збірки 3D-моделей та Методички для користування офлайн

Матеріали, які можна завантажити з mozaBook та користуватися без доступу до інтернету.
На численні прохання українських вчителів команда EdPro продовжує поповнювати перелік навчально-методичних посібників власної розробки для педагогів. Зараз в програмі mozaBook та на платформі mozaWeb доступні методичні рекомендації з Природознавства для 5 класу, з Біології для 6-11 класів, з Хімії для 7-11 класів, з Фізики для 7-11 класів та з Географії для 6-8 класів. Книги можна завантажити на комп'ютер чи інтерактивну панель, якщо необхідно користуватися без доступу до інтернету. До речі, Методичні рекомендації від EdPro доступні безкоштовно у пакетах mozaBook, які придбали безпосередньо у нас.
Щира подяка від команди EdPro вчителям за пропозиції та побажання до рукописів методичних рекомендацій і надання власних розробок: Жировецькій Людмилі, учителю хімії СЗШ №13 міста Львова, Шпильовій Вікторії, учителю хімії Київської спеціалізованої школи №196 та Наталії Рудик, вчительці фізики у Здолбунівській гімназії.
Також у придбаній у нас або у наших партнерів програмі mozaBook безкоштовний доступ до 150+ українських підручників та посібників.
Окрім цього, у програмі є десятки збірок 3D-моделей від Mozaik українською та англійською мовами з більшості шкільних предметів. Можна обрати одну конкретну збірку для завантаження або одразу всі одночасно зберегти на інтерактивну панель, якщо користуватися будуть вчителі з різних предметів.
Завантажити одразу всі збірки з 3D-моделями:
1. Завантажити онлайн-каталог 3D-cцен англійською мовою
2. Завантажити онлайн-каталог 3D-cцен українською мовою
3. Зайти у загальні налаштування програми mozaBook
4. На закладці "Робота" увімкнути Автономний режим та вимкнути опцію Інструменти та ігри з mozaWeb
5. На закладці "Система" поставити відмітки біля всіх інструментів для їх завантаження на комп'ютер
6. Після завантаження усіх атласів з 3Д-сценами та інструментів перезапустити програму mozaBook.
Завантажити програму mozaBook:
https://www.mozaweb.com/uk/shop.php?cmd=software_details&type=mozabook
Будемо раді розповісти більше та почути побажання учителів, представників освітніх закладів для корисної та плідної співпраці! Наші контакти: +38(032)2492029 / info@edpro.ua
ПІДПИСУЙСЯ НА НОВИНИ