EdPro Monitoring Service

Щоб інвестиція в обладнання була максимально ефективною, його потрібно використовувати.
Для ефективного використання потрібна статистика та проактивна реакція на простій або нецільове використання.
Monitoring Service допомагає підвищити ефективність використання обладнання та збільшити цінність інвестиції.
Які проблеми вирішує Monitoring Service?
Купили і на цьому все
Новим обладнанням можуть рідко або й зовсім не користуватися. Звіти про активність використання дозволять збільшити його ефективність.
Нецільове використання
Щоб розуміти, чи обладнанням користуються за призначенням, необхідно моніторити та аналізувати, для чого і на що витрачається час користування.
Контроль швидкодії
Швидкість інтернету безпосередньо впливає на ефективність обладнання. Необхідно відстежувати її та оперативно реагувати на проблеми.
Робота та дані
Звіти за день, тиждень та місяць дають змогу швидко аналізувати дані та приймати важливі управлінські рішення. Усі дані зберігаються в хмарі. Дані є неперсоналізованими, система лише показує, які програми, скільки часу та на яких приладах використовувались.
Monitoring Service - це єдиний програмний комплекс для моніторингу швидкості інтернету та використання ПЗ групованого по його типу. Доступ до статистики моніторингу здійснюється через власний кабінет користувача в on-line режимі з операційних систем Windows, MacOS, Linux, iOS та Android. Статистика використання ПЗ показується груповано по його типу та з погодинною, поденною, потижневою та помісячною розбивкою. Статистика швидкості інтернету показується поденно. У користувача є доступ до необробленого логу, який відправляє комп'ютер на сервер статистики для контролю зібраної інформації.
Які переваги надає Monitoring Service?
Зберігає ваш час
Звіти будуються в реальному часі та не вимагають ручної роботи.
Підвищує ефективність
Інформація про використання допомагає зрозуміти слабкі ланки та проактивно виправити їх.
Збільшує цінність
Обладнання повинно використовуватись ефективно і за призначенням, а з системою моніторингу це легко організувати.
Уже два роки КМДШ користується інтерактивними панелями EdPro. За цей час встигли розробити власну методику проведення занять з використанням потужного потенціалу цього засобу навчання.

Наші вчителі продумують елементи уроків, виховних та індивідуальних занять з використанням відеоматеріалів, тестів, ігрових завдань. Маємо можливість створювати власні робочі зошити та посібники. Найважливіше, що учнів 1-10 класів під час уроків з використанням панелі стають більш мотивованими до самостійних досліджень та використовують можливості цього засобу навчання навіть на перервах під час повторення матеріалу, підготовки домашнього завдання, пошуку нового матеріалу.

Панелі EdPro є суперкласною інвестицією, але щоб оцінити ефективність однозначно необхідною є система моніторингу. Ця програма допомогла нам вийти на оптимальний режим використання всіх можливостей панелі та оптимізації навчального процесу. Саме за результатами моніторингу ми побачили питання, які необхідно вирішувати під час навчання для вчителів.
Оксана Буковська
Директор КМДШ
Тарифи
На інтерактивні панелі EdPro систему Monitoring Service можна встановити безкоштовно. Також її можна придбати для користування на обладнанні інших виробників.
Інше обладнання
300 грн
/ місяць
Тримайте робочий процес під контролем
Звертайтесь до нас та почніть пробний період
Школи, які працюють з Monitoring Service
Якщо у вас виникли запитання або побажання, напишіть нам листа: info@edpro.com.ua