Умови повернення товару

Повернення товару придбаного у компанії Едпро можливе за наступних умов:

1. Повернення товару придбаного фізичною особою
Обмін та повернення товару належної якості споживачами можливий протягом 14 днів з моменту придбання за умови:● минуло не більше 14 днів з моменту придбання товару;● є в наявності квитанція (видаткова накладна) про придбання товару та збережений гарантійний талон;● збережені заводські пломби, захисні плівки на товарі;● збережений товарний вигляд виробу і його компонентів: відсутні механічні пошкодження, подряпини, потертості, а для товарів одноразового (блістерного) упакування – якщо упаковування не розкривалася;● товар не має слідів експлуатації.
* повернення товару здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».Правила повернення товару належної якості детально описані в статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів».Правила повернення товару неналежної якості детально описані в статті 8 Закону України «Про захист прав споживачів».
Повернення коштів на платіжну карту здійснюється протягом 14-ти календарних днів, крім випадків оплати карткою через сайт. При цьому методі оплати, повернення можливе в строк до 30 календарних днів.

2. Повернення активаційних кодів та програмного забезпечення
Повернення придбаних примірників програмних продуктів Mozaik (далі - продукт) можливе протягом 14 днів з моменту придбання шляхом надсилання запиту на електронну пошту: au.orpde%40troppus

3. Повернення товару придбаного юридичною особою
Обмін та повернення товару придбаних за договором, регулюються положеннями такого договору.