Діаграми з mozaBook та статистика з освітніх курсів EdPro

Діаграми з mozaBook та статистика з освітніх курсів EdPro

Оновлений базовий курс з основ #mozaBook та #mozaWeb стартував навесні, а протягом літа тренери EdPro відкрили для освітян ще 7 спеціалізованих курсів з географії, фізики, хімії, біології, НУШ (1-4 класи), а також для НУШ 5-х класів та з дистанційного навчання. 

Зараз учителі мають можливість користуватися усіма підручниками та методичними посібниками з інтерактивним вмістом: цифрові уроки, відео, 3D, додаткові ресурси з певних тем. EdPro продовжує надавати освітянам підтримку.

Протягом травня-вересня ми опрацювали 3 720 реєстрацій. Звісно, базовий курс відвідало найбільше учасників, тут ми опрацювали 2 276 заявок з першого курсу після якого, як грибочки після дощу, з’являлися інші курси, тож і там зібралося по кілька сотень учителів-предметників.  

На спеціалізованих курсах  EdPro найбільше учасників на дистанційці: 300, учителів НУШ з початкових класів було понад 200 і така ж кількість учасників на курсах НУШ у 5-х класах. На курсах із зазначених вище предметів в середньому реєструвалося по 200 учасників.  

Понад 10% учасників з трьох областей: Дніпровської, Київської та Львівської, але з кожної області, перебуваючи в Україні та за кордоном, учителі працювали на курсах та освоювали інструментарій системи Mozaik. Майже 95% учасників наших курсів жінки, а вчителів-чоловіків найбільше було на курсах з фізики та географії. Вікова категорія дуже різна.

Відповіді були не обов'язковими, тому не всі учасники на них відповідали. Але дані ви зможете переглянути на картинці.

Відгуки надходили письмово, усно, у месенджер, на вайбер, а деякі з них ми записали і опублікували на блозі EdPro у статті "Враження учителів від освітніх курсів EdPro".  

Свої відгуки ви можете залишати на фейсбук-сторінці EdPro, нам важливо чути вашу думку та бути з вами на одній хвилі. Якщо ви бажаєте, аби ваш відгук залишився на такій картинці, до речі, у програмі #mozaBook діаграма робиться за хвилину, то пишіть нам на фейсбук!