Методичні рекомендації для учителів від EdPro: Інструкція з використання

Методичні рекомендації для учителів від EdPro: Інструкція з використання

Автор-упорядник лінійки навчально-методичних посібників EdPro Микола Пірогов розповів, як користуватися посібниками.

Усі методичні рекомендації побудовані за відповідними програмами МОН і, згідно з цими програмами, матеріал у них розбитий на теми. Що ж до логіки викладу матеріалу в межах теми, вона така: спершу подаємо текст програми МОН про те, що учні мають вивчити у межах цієї теми; далі йде перелік різноманітного контенту системи mozaWeb, що має безпосереднє або щонайменше опосередковане відношення до цієї теми, далі розміщено додатковий контент, наприклад, галереї зображень, посилання на корисні інтернет-джерела, у кінці кожної теми ділимося посиланнями на інструменти програми mozaBook, а також прикладами тестових завдань і колективних ігор.

Ще в кінці теми майже кожного з предметів розміщено розділ з портретами відомих учених, що зробили вагомий внесок у розвиток відповідної науки. Разом з посиланням на контент завжди поданий короткий опис його змісту.

Створюючи методичні рекомендації, ми намагалися максимально допомогти учителю і в жодному разі не обмежувати. Саме тому до кожної теми ми підбирали якомога більше матеріалів. Окремі відеосюжети чи тривимірні сцени часто дублюються у різних темах, оскільки контент програми mozaBook настільки ґрунтовний, що його можна використовувати під час викладання різних тем одного предмета або навіть різних предметів.

Отож, за нашим задумом, учитель може застосовувати методичні рекомендації як агрегатор контенту і безпосередньо на заняттях відкривати з них у потрібний момент цифровий контент. Або інший підхід — учитель може використовувати їх для підготовки своїх власних зошитів, копіюючи лише те, що потрібно на конкретний урок.

Більше інформації в інтерв'ю на блозі EdPro.