Необхідно поновити код активації Мозабук. Куди звертатися?

Необхідно поновити код активації Мозабук. Куди звертатися?

Отримуємо від освітян запитання: де найкраще придбати коди активації Мозабук, щоб продовжити користуватися навчальною програмою у повному обсязі. 

Тож нагадуємо, що сторінка з описом кожного коду активації, вартістю та можливість придбати коди активації Мозабук онлайн чи замовити рахунок — на сайті edpro.ua

Якщо ви не впевнені, який код активації обрати, можна проконсультуватися — пишіть або телефонуйте за цими контактами: (032)249 2029 / (050)317 2029 / support@edpro.ua у робочі дні.

Якщо ви хочете спочатку дізнатися, як працює програма та легко й зручно навчитися користуватися різними інструментами, варто записатися на Освітні курси компанії EdPro, які проходять кожні 2 місяці.

Лише придбані в EdPro коди активації програми Мозабук можуть гарантувати доступ до навчальних книг та навчально-методичних посібників, які створює команда EdPro.

Зверніть увагу, що можна завантажити безплатну 30-денну демонстраційну версію mozaBook та випробувати всі функції програмного забезпечення mozaBook протягом місяця.

Купити код активації програми mozaBook