Оплата карткою активаційних кодів на сайті edpro

Оплата карткою активаційних кодів на сайті edpro

Онлайн можна купити 3 види активаційних кодів: Mozaik STUDENT Plus, mozaBook SCHOOL-LAB Plus, mozaBook CLASSROOM Plus. Зараз учителі та всі користувачі mozaBook мають доступ до електронних підручників, але кому потрібен доступ до різних інструментів у програмі чи на сайті, можуть зібрати кошти або знайти меценатську підтримку та отримати код на електронну скриньку після оплати повністю або частинами. Також є можливість ознайомитися з роботою програми протягом 1 місяця, встановивши демоверсію

Щоб відкрити онлайн-оплату, натискаємо на розділ “Ціни”, а далі — продукт “Mozaik Education

Щоб відкрити онлайн-оплату, натискаємо на розділ “Ціни”, а далі — продукт “Mozaik Education

Крок 1. Визначаємо, який код активації нам підходить для користування у цьому навчальному році. Читаємо опис. Якщо є запитання, звертаємося у відділ підтримки клієнтів: support@edpro.ua Після натискання на картинку можна побачити опис. 

Крок 2. Ознайомлюємося з різними варіантами кодів та їх вартістю на 1-3 роки. Визначаємо, що зараз купувати найоптимальніше. Зверніть увагу на опис роботи кожного із кодів після натискання на кнопку "Купити онлайн".

Крок 3. Здійснюємо оплату повністю або частинами (якщо ви є користувачем Ощадбанку, Монобанку та Приватбанку). 

Оплату частинами розбивають на 3 платежі.

Оплату частинами розбивають на 3 платежі.

Зверніть увагу на період часу, за який потрібно здійснити оплату. 

Також важливо підтвердити оплату, вказавши код, який покупець отримує на свій телефон.

Різні способи оплати.

Різні способи оплати.

Підтвердження.

Підтвердження.

Якщо час вийшов, код не надіслали, або виникли труднощі при оплаті саме цією карткою, можливо, потрібен буде інший спосіб оплати. Якщо ви побачили таке повідомлення, необхідно з'ясувати причину. 

Хоча, з практики, більшість платежів проходить успішно з першого разу. Якщо раптом у вас не пройшла оплата, а на вказаній скриньці немає пояснення, звертайтеся у нашу службу підтримки, щоб швиденько виправити цю ситуацію. 

Цікавить більше інформації про коди активації? Перегляньте статтю "Коди активації програми mozaBook з вересня 2022"