Три посібники в mozaBook для кожного вчителя та учня України

Три посібники в mozaBook для кожного вчителя та учня України

"Mozabook на щодень. Україна". Збірка матеріалів у формі календаря на кожен день збагачена матеріалами з навчальної програми Mozabook та приправлена цікавими історіями. Тут читач знайде розповіді про видатних особистостей України, знакові події історії, суспільно-політичного, економічного та культурного життя нашої країни у різні часи.

Щоденний перелік різних подій року органічно переплітається з освітніми темами. Фактографічна довідка з відповідною 3D-сценою доповнюється короткою й цікавою історією, з якої читач може розпочати власні дослідження. 

Посібник буде корисним освітянам, бібліотекарям, представникам засобів масової інформації, студентам, учням тощо. Його можна використовувати як під час навчання, так і в позакласній роботі.

Вивчення власної історії починається з цікавості, хто ж це зробив, винайшов, заснував... І в Україні ми маємо чимало визначних особистостей у різних сферах, які сприяли всезагальному розвитку та внесли свій внесок до скарбниці світових надбань.

"Mozabook на щодень". Це збагачений контентом програмного засобу Mozabook та приправлений цікавими історіями календар у вигляді збірки — матеріали про знакові події історії, суспільно-політичного, економічного та культурного життя, ювілеїв видатних особистостей. Посібник містить щоденний перелік різних подій року, котрі перетинаються з освітніми темами. Фактографічна довідка з відповідною 3Д-сценою доповнюється короткою й цікавою історією, з якої читач може розпочати власні дослідження. Посібник буде корисним освітянам, бібліотекарям, представникам засобів масової інформації, студентам, учням тощо. Його можна використовувати як під час навчання, так і в позакласній роботі.

Mozabook на щодень. Методичні матеріали для самостійного навчання. Підбірка корисних матеріалів для учнів 5-11 класів з різних предметів.

Користуйтеся та діліться з усіма. Вільний доступ до книг та посібників у Мозабук відкритий до завершення навчального року.