Вільний доступ до книг та посібників у Мозабук відкритий до завершення навчального 2022-2023 року

Вільний доступ до книг та посібників у Мозабук відкритий до завершення навчального 2022-2023 року

Автор-упорядник лінійки навчально-методичних посібників EdPro з різних предметів шкільної програми Микола Пірогов зазначив: “За 2022 рік додано 25 нових методичних рекомендацій для вчителів. Усі вони призначені для 5 класу за новими програмами НУШ: Інформатика; Здоров’я, безпека та добробут; Пізнаємо природу; Природничі науки; Вступ до історії України; Українська мова тощо.

Розпочато підготовку нових посібників для 6 класу НУШ, всього їх планується 19 шт. Зараз є 71 методична рекомендація для вчителів, частина з них буде доповнюватися. Популярністю користується доданий посібник “Mozabook на щодень: Україна”. Також розширюється перелік нових видавництв, тепер у системі доступні підручники видавництв “Ранок”, “Богдан”, “Алатон”, “Астон”, “Підручники і посібники”, “Літера”.

Усі ці матеріали з інтерактивним наповненням, а це тисячі 3D-сцен, відео, сотні цифрових уроків та підібрані матеріали відповідно до програм, будуть у відкритому доступі до кінця навчального року. 

Відгуки користувачів програми Мозабук та сайту Мозавеб у статтях "Відеовідгуки вчителів про Мозабук" та "Як в Україні вчителі проводять уроки без світла".