Україна очима учасників Виставки Експо-2020

Україна очима учасників Виставки Експо-2020

До кінця березня 2022-го року триває одна з найпотужніших технологічних виставок у світі — Експо-2020. Павільйони для презентації 190 різних країн — дорогі, наповнені міксом технічних винаходів та інтерпретаціями культурних надбань, витрати ОАЕ до пандемії Covid-19 становили понад 44 млрд доларів США. Протягом наступних пів року можна відвідати найбільший “музей”, де концепція розвитку сучасного світу представлена яскраво і багатогранно.

Експозиція «Поле» складається зі справжньої пшениці та її інноваційних форм (артоб’єкт «нано-пшениця»). Павільйон України на Виставці Експо-2020

На підготовку такого масштабу подій витрачають більше ніж 5 років, будуючи споруди павільйонів, облаштовуючи їх. Цьогорічна виставка є найбільшою за всю свою 170-річну історію. Спілкуючись з тими, хто все бачив на власні очі, помітила грандіозне захоплення. Кажуть, що тут можна на кілька тижнів затриматися, якщо хочеш оглянути хоча б частину експозицій.

Історію будівництва та вигляд павільйону Україна можна оглянути на сайті expo2020 — на відео зафіксовано зведення споруди, вигляд екстер’єру та інтер’єру павільйону, артоб'єкти й технологічні новинки. Це складові самопрезентації України, котрі впливають на формування іміджу країни. Саме сучасні розробки викликають найбільший інтерес у інвесторів, людей зі сфери бізнесу. Хто не раптом не відвідає ОАЕ, може трохи зануритися у цю атмосферу на сторінці Ukraine Expo 2020.

Єдиний освітній продукт — набір для проведення лабораторних та демонстраційних робіт з курсу електрики та магнетизму в школах EdPro Amperia — це розробка компанії EdPro. До цього стенду одразу ж підходять діти — кольорові кубики, лампочки, планшет з відео експерименту — все це захоплює з першого погляду. Відгуки співзасновників компанії EdPro про подію знайдете у статті “EdPro Amperia на Виставці Експо-2020”.

Усі фото для публікації надані представництвом Українського павільйону Виставки Експо-2020.

Також цікавим є перелік розробок у різних сферах, над якими зараз активно працюють в Україні або залучаючи українців.

  • Всюдихід-амфібія — єдиний колісний засіб, який може з води виїжджати на лід — від компанії SHERP.
  • Унікальні розробки для дослідження космосу — від компанії Spacebit, українсько-британський проєкт польоту на місяць заплановано на березень 2022 року.
  • Одяг із захистом від забруднень та вірусів — від компанії JAXET.
  • Концепт зарядного хабу — від компанії ECOFACTOR.
  • Поштомат “все в одному” — від компанії OMNIC.
  • Візитівки України — серії книг, що розказує історії відомих українців, які підкорили світ — від Legacy Ukraine.
  • Екологічний smart-підхід до оформлення приміщень — від компанії Enjoy The Wood.
  • Роботизований екзоскелет для реабілітації рухів кінцівок людей — від компанії UNIEXO.
  • Дія — цифрова держава.
  • Український Фонд Стартапів.

Цей перелік продовжують рішення для рітейлу тканин та цифрової моди, розумні вагові полиці, пристрої для вимірювання якості повітря, мультивізори, які трансформуються, рекуператори для ефективної вентиляції приміщень, смартжалюзі з вбудованими сонячними панелями, онлайн букінг для рибалок у світі, електричні байки...

Як вам така фотоекскурсія?