Вебкамери для інтерактивних панелей компанії EdPro

Вебкамери для інтерактивних панелей компанії EdPro

Спікерфон й обладнання для відеозв’язку — зручні й потрібні інструменти для проведення змішаних чи онлайн уроків, а також для відеоконференцій з учасниками з будь-якого куточка планети. 

На робочій нараді команди EdPro

На робочій нараді команди EdPro

Про досвід користування спікерфоном та камерою поділився учитель одного з освітніх закладів міста Луцька. “Проводити онлайн-уроки, зустрічі з використанням панелі — дуже круто та зручно. Ми тримаємо тісні зв’язки з випускниками нашого закладу. Мали ідею організувати зустріч з випускниками, які стали б взірцем, прикладом, змогли б підказати про вибір майбутньої професії, поділитись досвідом нашим школярам. Відгукнулось багато людей! І перед нами стала нова перепона — відстань. Щоб зробити міст між США, Канадою, Швецією, Швейцарією, Італією, Іспанією та класом рідної школи, ми повинні мати потужну техніку для зручного, комфортного навіть і змішаного спілкування. І нам вдалось розв'язувати це питання, придбавши спікерфон та вебкамеру до панелі. Тішились і спікери-випускники, що заклад не стоїть на місці, а йде технічно в ногу з часом,” — розповіла вчителька інформатики Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей №1 Луцької міської ради Корнійчук Наталія.

На блозі EdPro читайте статтю "Навчання під час війни: як учителі долають виклики сьогодення", а також опис та ціни аксесуарів для інтерактивних панелей компанії Едпро на сайті.