Відгуки про роботу з набором EdPro Amperia учителів фізики
Набір для проведення лабораторних та демонстраційних робіт з курсу електрики та магнетизму в школах EdPro Amperia добре відомий серед учителів фізики як необхідне обладнання для проведення уроків та дослідів з фізики.
Пауль Пшенічка, викладач фізики й астрономії Чернівецького міського ліцею №1 математичного та економічного профілів, у 2004 р. визнаний найкращим учителем фізики світу, за версією Intel, заслужений учитель України, почесний член Лондонського інституту фізики, президент Чернівецького молодіжного наукового товариства "Квазар", один із засновників методу проєктно-орієнтованого навчання у школах зазначив: “Там все дуже компактно складено, я просто даю цей ящик учням. Обладнання технологічно дуже зручне — легко складати та під’єднувати всі частини набору. І з цими складовими можна проводити різні досліди.”
Анатолій Василюк, директор центру ОРТ Сімха, куди входить НВК "Щастя" і СШ 325 "Щастя", учитель фізики поділився враженнями: “Мене ця мобільність, коли я можу принести набір з собою і зібрати й показати усе, а потім знову скласти й забрати дуже підкуповує. Також електронні компоненти добре служать, нічого не стирається. Для мене дуже важливо, що навіть в умовах карантину я можу не втрачати якості викладання на уроках.”
Олена Вронська, вчитель фізики НВК "Щастя" і СШ №325 "Щастя" міста Києва наголосила: Фізика — це не історія, на щастя. І закони Ома не переписують після зміни кожної влади. Час від часу програма може змінюватися — один розділ перенесли туди, інший — сюди. Але фундаментальні закони ще будуть років 100, а то й 200 показувати. І Amperia для електрики та магнетизму дозволяє демонструвати майже усе.
Микола Розбицький, учитель фізики ліцею «Дивосвіт» міста Львова зазначив: “Ці набори дуже зручні та компактні. Для мене вкрай важливо, що вони безпечні для дітей. Також прилади EdPro Amperia сучасні — вони максимально наближені до життя... І, якщо так подумати, коли на уроках фізики користуються старим обладнанням, які життєві компетентності можуть отримати діти?”
Лілія Козловська, заступник директора та вчитель фізики у Львівському фізико-математичному ліцеї (ЛФМЛ) при ЛНУ ім. Івана Франка повідомила: “Мені здається, навіть сам вигляд набору налаштовує дітей на цікаву роботу. А далі вони заглиблюються в суть дослідів і виконують їх дуже добре. Для мене зручно, що мультиметри, джерело струму можна заряджати, використовувати автономно.”
Більше інформації про відгуки вчителів у статті “EdPro Amperia в дії” на блозі EdPro.