Вивчаємо електрику в школі

Вивчаємо електрику в школі

З набором Амперія можна виконати 100% лабораторних робіт шкільної програми з курсу електрики. Важливість саме практичних робіт на уроках фізики для учнів у тому, щоб вони могли засвоїти теоретичний матеріал. Без проведення дослідів та закріплення теорії формули та правила забуваються швидше. Але суть більше у розумінні явищ та процесів. Це можливо саме під час проведення лабораторних.  

Проведення досліду за допомогою набору Amperia

Наприклад, під час вивчення електрики, є такі лабораторні роботи для 8-го класу:

11-класники досліджують серйозніші теми:

Як виконувати ці роботи за допомогою набору EdPro Amperia, можна дізнатися сайті: https://amperia.edpro.ua/labs

Відкривши у переліку конкретну роботу, ви побачите на сторінці матеріали для вчителя, відео експерименту та кнопку, де можна знайти шаблон роздаткових матеріалів для учнів.
Наприклад, розглянемо лабораторну: Найпростіше електричне коло. Спочатку дізнаєтеся про підготовку, правила безпеки та матеріали, необхідні для проведення роботи. Основні поняття та закони.

Сторінка лабораторної роботи: "Найпростіше електричне коло"

У кінці сторінки є відео експерименту. А матеріали для учнів — з правого боку зверху на сторінці — натискаєте на кнопку та переходите до реєстрації або входу на сторінку з матеріалами.

Матеріали для учнів

Як користуються набором на уроках учителі дізнаєтеся у статті "EdPro Amperia в дії" на блозі компанії EdPro.

Також цікаві матеріали про відомих фізиків є на фейсбук-сторінці EdPro, ось як допис про Томаса Алву Едісона. Сучасним дітям корисно дізнатися, як навчалися великі винахідники.