Як почати працювати з Мозабук на Хромбуці?

Як почати працювати з Мозабук на Хромбуці?

Перший крок — зареєструватися саме на українському сервері — ua.mozaweb.com, адже щоб почати користуватися електронними підручниками з сайту Мозавеб, учителю необхідно заходити зі свого облікового запису. 

На сайті у вільному доступі понад 300 електронних підручників та 70 методичних посібників від EdPro з інтерактивним наповненням. Тому окрім книг у Медіатеці можна вибирати зі свого предмета посібник та відкрити для демонстрації 3D чи відео. Весь перелік матеріалів на сайті: https://ua.mozaweb.com/Shop/singlePack?bid=UA-EDP-MOZABOOK  Доступ до усіх перелічених книг є безоплатним. 

Важливо! Щоб програвалися 3D-cцени з посібників, необхідно з Google Play встановити два застосунки — mozaBook та mozaik3D — учись весело у 3D! Тоді 3D-сцени будуть запускатися та програватися на Хромбуці. 

Якщо вчитель хоче мати безлімітний доступ до всіх матеріалів на сайті Мозавебу, можна купити онлайн активаційний код на сторінці Продуктів Mozaik Edukations, обравши Mozaik STUDENT Plus, який дозволить працювати на різних пристроях. Про те, як працювати з кодом активації, можна дізнатися в публікації "Хто та як користується кодами активації Мозабук?"